ISRO به راه اندازی GISAT-1 در 5 مارس

در آن خانه راه اندازی از سال اروپا همه را به راه اندازی یک نوع جدید از دیدبانی زمین ماهواره GISAT-1 روز پنج شنبه شب.

GISAT-1 کوتاه برای Geo-تصویربرداری ماهواره ای و برای اولین بار از دو زمین imagers برنامه ریزی شده در یک geostationary orbit.

آن را به طور مداوم در سراسر شبه قاره هند از قرار گرفتن 36,000 کیلومتر بالاتر از اضافه کردن لبه های جدید برای امنیت ملی جدا از روال استفاده از زمین تصویربرداری.

در 5.43 p. m. در مارس 5, یک GSLV-MKII موشک حامل سفینه فضایی است که با توجه به بلند کردن به فضا از Satish Dhawan مرکز فضا در Sriharikota.

این 2,268-کیلوگرم فضاپیما ارائه خواهد شد imageries از “مناطق زیادی از علاقه” بر روی زمین تقریبا در زمان واقعی و در فواصل مکرر با توجه به ISRO اطلاعات است.

تا به حال, همه, هندی, EOs شده اند در محدوده 600-800 کیلوگرم قرار داده شده در حدود 600 متر از زمین و دایره آن قطب به قطب هنگامی که در حدود 90 دقیقه است. آنها راه اندازی شده توسط کوچکتر موشک PSLV.

GISAT-1 و همچنین آینده آن جفت GISAT-2 خواهد شد به نظر می رسد ثابت بیش از همان منطقه هند از یک 36,000 کیلومتر فاصله و در اطراف زمین equatorially با همان 24 ساعته مداری دوره به عنوان زمین. متوسط-بلند GSLV خود را پرتاب.

یک بار GISAT-1 تثبیت در مدار خود و شروع به کار بیش از چند هفته آینده آن را با توجه به ISRO ارائه “سریع و نظارت بر بلایای طبیعی, حوادث اپیزودیک و هر کوتاه مدت حوادث.

آن چند طیفی و فراطیفی محموله کمک خواهد کرد برای به دست آوردن “طیفی برای کشاورزی و جنگلداری و کانی شناسی فاجعه هشدار ابر خواص, برف و یخچال های طبیعی و اقیانوس شناسی.”

موشک را از دومین سکوی پرتاب از SDSC. در یک پرواز پایدار تقریبا 19 دقیقه موشک GSLV F-10, بلند خواهد شد این ماهواره به فضا در اولیه مدار بیضوی.

این ماهواره قرار خواهد گرفت به طور موقت در مدار 170 متر x 36,297 متر از زمین و در یک شیب 19.4 درجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>