Titi Robin اولین تاخت و تاز کردن به هند هنر به عنوان یک آهنگساز جوان در اواخر دهه 1980 ، او مسخ توسط kalbelia رقصنده Gulabo Sapera و اقتباس از یک مار افسونگر رقص. سی سال بعد شیفتگی به تکامل تولید با عنوان Khushboo, سرپرستی یک عملکرد است که ترکیبی از موسیقی و رقص است. آن است که تلاش برای هنری گفتگو “مجموعه ای از خاطرات قدیمی تجدید پذیر” او می گوید.

برای این نمایش رابین کار کرده با Sapera و ضربی پسر دینو Banjara و همچنین طولانی مدت دوست و همکار sarangi هنرمند مراد علی خان. رابین گیتار و buzuk ترکیب را با هم ابزار مانند sarangi و جایگزین سازهای کوبه ای با رقص اشکال مانند kathak و راجستانی kalbelia. “برای اولین بار kathak توان Mahua شانکارجی بخشی از عملکرد. در واقع این اولین بار است که من در همکاری با یک kathak هنرمند” او به ما می گوید. اضافه کردن tabla توسط Amaan Ali Khan و Shuheb حسن هندوستانی خواننده مخلوط و شما را از آنچه به نظر می رسد مانند یک فرهنگی mashup — اما همه آنها یک عامل وحدت بخش. “در اصل این سبک های متنوع دیدار طریق اصلی من در مجموعه” او توضیح می دهد.

Kalbelia dancer Gulabo Sapera

Kalbelia رقصنده Gulabo Sapera

پل زدن شکاف

Khushboo premièred در دهلی اتحاد فرانسه تقریبا یک سال پیش و در حال حاضر در حال ساخت راه خود را در سراسر کشور — نشان می دهد در بنگلور پونا احمدآباد و پونا قبل از سفر خود را به چنای. هر تکرار می گوید: رابین یک تکامل از گذشته اجراهای اعتباری نشان می دهد زیبایی ارائه به خان استعداد. این جفت را اولین بار در این شهرستان با داشتن ارائه Laal Aasman در یک کوارتت چند سال به عقب. رابین می گوید: “مراد خواست این مراسم از دوستان قدیمی. من تا به حال اعتماد به نفس کامل در درک خود را از اصلی زیبایی.” همکاری با یکدیگر برای یک دهه می تواند به پرورش این نوع از درک. “Titi و من پیوست دست از ده سال پیش برای ضبط از ما CD Laal Aasman. یک دسته از تورها و کنسرت های بعد… ما هرگز متوقف” خان می خندد.

رابین رویکرد به مرحله نشان از سادگی و غرور او طول می کشد در چه فرهنگ های مختلف باید ارائه دهد. “همه پروژه های من شاخه های همان درخت را ببینید. شاید ترکیب من هستند اما هنگامی که ما را به مرحله, من به سادگی یک شرکت فعال” او پرتوهای. آن است که یک فرمت از احساسات خود را برای دیگر هنرمندان — او را تشویق می کند آنها را به صورت بداهه برای پذیرای مخاطبان است. در لحظه خان نمی تواند کمک کند اما پیوستن به در و گفت: “رابین ترکیب و درک من از آنها بیش از نتیجه یک هماهنگی خاصی هدف ما برای رسیدن به بین ما مشترک فرهنگ ها. به عنوان هنرمندان است که همه ما در تلاش برای.”

Khushboo طول می کشد مرحله در اتحاد فرانسه در فوریه 9 در 6 ساعت. ورود رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی