ترکیه هواپیمای skidded کردن یک باند فرودگاه سقوط کرد یک خندق و شکست از هم جدا در حالی که فرود در آب و هوای بد در استانبول روز شنبه کشته شدن سه نفر و مجروح شدن دهها نفر شد. مسافران مجبور به تقلا از طریق تقسیم بدنه به فرار.

این هواپیما که توسط کم هزینه حامل هواپیمایی پگاسوس شد و پس از رسیدن به استانبول فرودگاه سابیها گوچن از جنوب غربی ترکیه در شهر ازمیر با 183 مسافر و خدمه در هیئت مدیره هنگامی که آن را به چه حمل و نقل وزارت به عنوان “خشن فرود.”

استانبول رژیم صهیونیستی است. علی Yerlikaya گفت: این هواپیما موفق به “نگه داشتن بر روی باند فرودگاه” و skidded برخی از 50-60 متر قبل از آن کاهش یافته و به خندق از ارتفاع حدود 30 متر است.

“ما عمیقا غمگین … (اما) ما بسیار خوشحال است که ما فرار کردیم بیشتر تصادف” Yerlikaya گفت:, و اضافه کرد که این هواپیما می تواند پشت سر هم به شعله های آتش.

امدادگران با کمک یک بیل مکانیکی دیده می شد کار بر روی یک نقطه بر روی خرابه و معلوم نبود اگر آنها جستجو برای یک نفر که باقی مانده حساب نشده.

فرودگاه بسته شد پس از این حادثه که رخ داده است در حدود 6.30 بعد از ظهر به وقت محلی (1530 به وقت تهران) و پرواز منحرف شد به استانبول اصلی فرودگاه.

‘رخ داده در ثانیه’

بازمانده Dogus Bilgic, 24 گفت: ترکی کانال تلویزیونی NTV که او فرار کرد شکست هواپیما از طریق یک شکاف در نزدیکی صندلی خود را و یکی از اولین مسافران به خارج.

“ما سفر (بر روی باند فرودگاه) برای برخی از 20 یا 30 ثانیه و سپس همه ناگهانی ما پرواز کردن باند او گفت:” در حالی که نشسته در صندلی چرخدار به دلیل آسیب ساق پا. “این اتفاق افتاد در ثانیه است.”

“من نشسته بود در 25C. من اعتقاد دارم که این هواپیما را شکست و از هم جدا در ردیف 26,” Bilgic به یاد می آورد و اضافه کرد که او انداخت خود را به خارج از هواپیما هنگامی که او را دیدم باز.

“جبهه (هواپیما) در یک حالت وحشتناک. من دیدم بعد از من بر روی زمین است که آن را به حال به طور کامل شکسته از هم جدا,” او گفت:.

به عنوان مسافر دیگر پدید آمده از خرابه Bilgic گفت: او به دو یا سه به زمین.

“من انجام آنها را در جایی از آنجا که آنها انجام می دهند به عنوان به خوبی به عنوان ما,” او گفت: پس از آن فرار از هواپیما با دیگران از ترس انفجار ممکن.

“وجود هرج و مرج کامل بود,” او گفت:.

Rescue members and firefighters work after Pegasus Airlines plane skidded off the runway at Istanbul's Sabiha Gokcen Airport in Istanbul, Turkey.

نجات اعضای و آتش نشانان پس از هواپیمایی پگاسوس هواپیما skidded کردن باند در استانبول فرودگاه سابیها گوچن در استانبول ترکیه است. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

تصویری به دست آمده نشان داد که لاشه هواپیما در یک میدان مجاور به انتهای باند فرودگاه. این ویدئو نشان می دهد باران های سنگین و بادهای قوی در آن زمان با آمدن دود از یکی از موتورهای به عنوان مسافر صعود از این بدنه بر روی بال هواپیما و دور از محل سقوط.

شاهدان عینی حسن Eraydin که مدل و گفته رانندگی از محل کار به خانه زمانی که او شنیده ام سر و صدا. “ما در حدود 30 متر دور ما سعی در رسیدن به صحنه برای کمک به, اما وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از یک کانال در بین و آن را غیر ممکن بود. ما فکر ‘به امید خدا هیچ کس مرده است’.”

ده ها تن از نجات خدمه swarmed در اطراف سیل روشن بدنه از جمله در اطراف کابین خلبان بود که بدبختانه. این هواپیما یک بوئینگ 737 بود که 11 سال با توجه به ردیابی پرواز در وب سایت Flightradar24.

“ما آگاه هستند از گزارش های رسانه ای و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر به” پیتر پدرزا بوئینگ سخنگوی گفت.

NTV گفت: مجروح شامل هواپیما دو خلبان که در آن گفت: در بیماری جدی است. کانال تلویزیونی l, پخش, ضبط ارتباطات بین خلبانان و کنترل ترافیک هوایی در آن خلبان می گفت که پروازهای قبلی گزارش شده بود قوی دم باد.

“با توجه به اطلاعات ما وجود دارد با یک فرود. حادثه رخ داده است پس از (هواپیما) نمی تواند در کاستن و منفجر به یک فیلد از انتهای باند فرودگاه” ترکیه را به دولتی “آناتولی” به نقل از حمل و نقل و زیرساخت های وزیر Mehmet Cahit توران عنوان کرد و گفت.

دادستان افتتاح بررسی حادثه Anadolu گزارش شده است.

دومین حادثه در این سال

پگاسوس (Pegasus) است که متعلق به بخش خصوصی و کم هزینه حامل مستقر در استانبول که مگس 97 مسیرهای عمدتا در ترکیه را به مقصد در اروپا و خاورمیانه و آسیای مرکزی است. آن است که اکثریت متعلق به ترکیه میلیاردر Sevket Sabanci و خانواده اش که باید سرمایه گذاری های بزرگ در کشور در مناطق به عنوان متنوع به عنوان املاک و مستغلات لباس, سلامت باشگاه ها و مواد بسته بندی.

حادثه می آید یک ماه پس از پگاسوس هواپیما با 164 نفر در هیئت مدیره skidded کردن باند در همان فرودگاه در استانبول. وجود دارد هیچ مرگ یا صدمات در آن حادثه در تاریخ 7 ژانویه.

در ژانویه 2018 دیگر بوئینگ 737 در Pegasus ناوگان تضعیف کردن یک باند فرودگاه در شمال شرقی ترکیه ترابزون فرودگاه و پایین خاک خاکریزی. هواپیما آمد به استراحت در خاک بالاتر از دریای سیاه با بینی خود را به سوی آب. هیچ یک از 168 مسافر و خدمه مجروح شدند.

هواپیما طراحی شده برای جذب تاثیر نیروهای در پایین بدنه به منظور بهبود شانس است که مسافران در کابین بالا زنده خواهد ماند.

در سال 2013 دم Asiana Airlines, Boeing 777 قطع پس از جت ضربه دیوار یا سد دریایی در رویکرد به سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی. سه نفر کشته شده اند ، 49 به شدت مجروح شدند و نمرات بیشتر دچار جراحات جزئی به گزارش حادثه گزارش.

در همین سال یک شیر هوا بوئینگ 737 در دو قسمت تقسیم شده و پس از فرود در آب های کم عمق از باند فرودگاه در بالی, اندونزی. تمام 101 مسافر و هفت خدمه جان سالم به در برد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی