این یک tightrope پیاده روی برای کریکل دولت

این کریکل دولت منطقه قابل درک است به دادن قوی فشار به موسسات کسب و کار مطابق با پروتکل ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

تغییر در رویکرد است که اعلام می شود قابل مشاهده پس از بازدید از تامیل نادو وزیر V. Narayanasamy هفته گذشته است.

در طول سفر خود به بورس از اقدامات انجام شده برای مهار این بیماری همه گیر آقای Narayanasamy مقامات توصیه به عمل مودبانه نسبت به موسسات کسب و کار با یک توضیح است که در تامیل نادو دولت تحت فشار قرار دادند به یک وضعیت بسته به درآمد مالیاتی در صورت عدم وجود بودجه کافی از دولت مرکزی برای انجام اقدامات امداد.

بیش از دو هفته گذشته یک فروشگاه مواد غذایی یک سفر آژانس, یک, جواهرات, نمایشگاه و فروشگاه نوری در میان موسسات کسب و کار است که مهر و موم شده توسط رسمی تیم انجام تعجب بازرسی برای زیر اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

آب بندی از مغازه ها از این پس انجام می شود تنها به عنوان آخرین چاره, منابع, گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر تاکید بر اعمال جریمه در مغازه ها و مشتریان در بر داشت نقض پروتکل ایمنی.

این کریکل اتاق بازرگانی تا به حال یک هفته عقب ابراز خشم بیش از آنچه که از آن به عنوان اقدام جدی توسط دولت های منطقه و به دنبال استادانه متعادل از اجرای مستند محدودیت و تسهیلات برای احیای اقتصادی.

این مجلسی است درک داده اند نوشته شده نمایندگی که موسسات کسب و کار خواهد بود مجبور به انجام یک کل اعتصاب و اگر این روند از آب بندی از مغازه ها ادامه داد.

A. Muthaiya رئيس جمهور کریکل اتاق بازرگانی گفت: موسسات کسب و کار در بخش خود آگاه بودند در مورد پایبندی به ایمنی مختلف پارامترهای. بخشی آنلاک محدودیت از جولای 3 منجر به حاشیه های بهبود در معاملات.

به عنوان موسسات کسب و کار در حال حاضر مجاز به تابع تا 8 p. m., آنها قادر به تحقق بخشیدن به 40 تا 50 درصد از معاملات معمول.

اما دامنه برای تکمیل احیای فعالیت های کسب و کار در آینده نزدیک ملال انگیز بود از ناحیه مرزهای شده اند مهر و موم شده, محدود کردن جنبش از جمعیت شناور که درایو اقتصاد محلی در کریکل آقای Muthaiya گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>