آن است که فقط در عدم شکل raina vijay در Kohli را شکست

سابق هند, درب بازکن, Ganesh raina vijay حمایت هند کاپیتان Virat Kohli به ظهور از “موقت سخت مرحله” دوم تا به حال مواجه می شوند در تور نیوزیلند. هند آغاز شده بود به خوبی توسط برنده T20 series اما شانس ضعیف به از دست دادن یک روز سری و هر دو مسابقات آزمون جامع.

همچنین بخوانید: تمرین بیشتر برای غلبه بر کاهش رفلکس: Kapil به Kohli

حتی به عنوان کاپیتان سابق Kapil Dev مشاهده شده است که Kohli رنج می برد ممکن است به دلیل کاهش رفلکس raina vijay اصرار داشت آن را “عدم شکل”.

تمام این روزها که Kohli شد درخشان در تمام فرمت های و شرایط کمی وجود دارد برای منتقدان خود را به بهره برداری اما فرم خود را در نیوزیلند — انفرادی نیم قرن در 11 نوبت — نه تنها منجر به هند را حلاجی کاهش بلکه او را تحت بررسی.

“هنگامی که شما از فرم هیچ چیز با این نسخهها کار برای شما. آن است که Virat است نه تلاش اما موفق به ترک او” raina vijay گفت هندو.

همچنین بخوانید: Southee دفاع Kohli را به فوران در تست دوم

هفته گذشته Kapil حلاجی و بزرگ mohinder می Amarnath حمایت کرده بود Kohli آمده خوب است. “این یک موضوع یک نوبت” هر دو گفته بود. “او بیش از حد خوب است یک بازیکن را به ادامه به شکست” Kapil بود اشاره کرد. “من نمی بینم هر یک ویژگی های کاستی در Virat. او می داند که چگونه برای تنظیم” Amarnath بود اظهار داشت.

تا آنجا که raina vijay نگران بود, “Virat قطعا ندارد دست و چشم هماهنگی مسائل. دست و چشم خود را موضوع رو به وخامت بیش از یک دوره از زمان. نه یک شبه. من مطمئن هستم که آن را فقط در عدم شکل. همچنین او رو به خوب تحویل.”

در انگلستان raina vijay تأکید, Kohli شکست خورده بود در سال 2014 از آنجا که او قادر به مقابله با نوسان.

جالب به عنوان خوانده شده: ویلیامسون خوشحال در outplaying جهان بهترین

“در اینجا (در نیوزیلند) توپ درز زیادی است و اگر شما در حال گرفتن اجرا می شود و سپس چالش تکثیر. البته شما می توانید وفق بازی بیشتر در جلو پا با ترک توپ. برای من این مهم است که بدانید که توپ را ترک کنند و شما می توانید انجام این کار زمانی که شما احساس اعتماد به نفس. فشار نیز ممکن است رو به Virat.”

تأمل در تجربه خود را با “بد” پچ raina vijay گفت: “هر بازیکن به رفتن را از طریق این مرحله. Sachin (د), (برایان) لارا (استیو) اسمیت باید همه با تجربه فقیر فرم. من مواجه شده و از آن بیرون آمد و بدون متشکل با من بازی طبیعی. هنگامی که مقابله با شرایط دشوار شما باید صبور باشید و پشت غرایز خود را. من مطمئن هستم Kohli خواهد پیدا کردن راه خود را بازگشت. او بیش از حد خوب است اجازه می دهد تا بد از این پچ به ادامه خواهیم داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>