ایتالیا می گوید آموزش می توانید شروع به در هیچ تاریخ برای سری دوباره شروع

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به رفتن پیش رو در روز یکشنبه برای تیم های ورزشی حرفه ای شروع به آموزش دوباره در ماه مه پس از رمان شیوع کروناویروس اما تعیین تاریخ برای فوتبال را بالا پرواز سری A قهرمانی را از سر گرفت.

آقای کونته اعلام کرد اقدامات لازم برای سهولت این مستند در طول یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس کشور گفت: فردی آموزش می توانید شروع به در مارس 4, هنگامی که بازیکنان هنوز به احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و تیم آموزش می تواند شروع در مارس 18.

ایتالیا اولین کشور اروپایی به ضربه سخت coronavirus و سری A متوقف شده است از مارس 9. تعلیق پس از دو هفته هرج و مرج در آن کشور اقدام به حمل با مسابقات پشت درهای بسته.

آقای کونته گفت: وزیر ورزش وینچنتزو Spadafora را “به شدت” با دانشمندان و ورزشی رهبران برای اطمینان از آموزش امن بود.

“سپس ما سعی خواهد کرد برای دیدن اگر آنها می توانند همچنان با قهرمانی که به حالت تعلیق درآمد. ما تنها رسیدن به این نتیجه گیری اگر آن را می توان تضمین شده است که آن را بی خطر است. ما نمی خواهیم ورزشکاران ما به بیمار,” او گفت:.

“علاقه من به فوتبال,” او اضافه شده است. “مانند بسیاری از ایتالیایی ها من در ابتدا آن را پیدا عجیب و غریب است که قهرمانی می تواند قطع و یا به حالت تعلیق اما من فکر می کنم که حتی سرسخت ترین فن می داند که وجود دارد نبود یک جایگزین.”

این فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) در حال حاضر کشیده پزشکی پروتکل برای آموزش.

برای شروع آموزش هر باشگاه را به شکل یک گروه از بازیکنان کادر فنی و پزشکان و فیزیوتراپیست ها که تست خواهد شد و سپس جدا شده در یک تابستان به سبک اردوگاه های آموزشی.

نیز وجود دارد برنامه برای اهدای پنج COVID آزمون-کیت برای هر یک از کیت استفاده شده توسط باشگاه برای جلوگیری از انتقاد که فوتبال دور گرفتن منابع بسیار مورد نیاز از دیگر مناطق است.

وجود دارد 12 دور از مسابقات هنوز هم به بازی در سری آ به همراه تعدادی از بازی های فوق العاده از دور قبلی. عنوان دارندگان یوونتوس هستند یک نقطه روشن از لاتزیو در بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>