ایتالیایی گردشگری در جیپور تست مثبت برای COVID-19

یک توریست که در اینجا فرود آمد در فوریه 29, آزمایش مثبت بود برای COVID-19 در دوم معاینه پزشکی در روز دوشنبه. او معطوف به انزوا بخش در سوائی مرد سینگ بیمارستان دولتی زمانی که او نشان داد علائم COVID-19 در غربالگری در Sanganer فرودگاه بین المللی.

گردشگری اولین نمونه خون قبلا آزمایش منفی است. راجستان پزشکی و سلامت وزیر Raghu شارما گفت: ملی ایتالیا را در نمونه خون شد در حال ارسال به موسسه ملی ویروس شناسی در پونا برای تایید به دلیل تنوع در آزمون تشخیصی ،

“او باقی خواهد ماند بستری برای جداسازی بخش تا کراس تایید انجام شده است. ما نیز در تلاش برای تست افرادی که با او در تماس در طول اقامت خود در اینجا” آقای شارما گفت. گردشگری را به شرط اعلام شد می شود با ثبات است.

این جیپور مورد گزارش شده است که چند ساعت پس از اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan اعلام کرد دو مورد جدید از این ویروس در دهلی نو و دیگر در Telangana — در دهلی نو پیش از آن در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>