ایتالیا نژادها شامل COVID-19 شیوع به عنوان موارد افزایش بیش از 100

ایتالیا درهم در روز یکشنبه شامل بزرگترین شیوع COVID-19 در اروپا و خاموش کردن بدترین آسیب دیده شهرها و لغو یک رشته از وقایع عمومی به عنوان تعدادی از کسانی که آلوده پرید بالای 100.

دولت گذشت دقیق اقدامات اضطراری اواخر روز شنبه پس از دو مرگ و میر ناشی از این بیماری ثبت شد در ثروتمند مناطق شمال لومباردی و ونتو.

تعداد گواهی مورد از این بیماری در لومباردی افزایش به 89 از 54 روز قبل در حالی که در ونتو برخی از 24 نفر تا به حال پایین آمدن با این ویروس از جمله دو نفر در ونیز است که بسته بندی شده با گردشگران برای کارناوال سالانه.

توضیح داد | که می تواند به مردم انتقال رمان coronavirus?

مقامات بهداشتی گزارش موارد جدا شده در مناطق همجوار از ناحیهای در شمال غربی و امیلیا رومانا گفت: تعداد کل شناخته شده عفونت در ایتالیا شد 132.

تقریبا یک دوجین شهرها در لومباردی و ونتو با یک ترکیب جمعیت برخی از 50,000 موثر قرار داده شده تحت قرنطینه با مردم محلی خواست در خانه بمانند و اجازه خاص مورد نیاز را وارد کنید و یا ترک مناطق تعیین شده.

دانشگاه ها بودند توقیف سراسر شمال ایتالیا تا اوایل مارس و چهار پرواز بالا سری مسابقات فوتبال مجموعه برای روز یکشنبه شد و به تعویق افتاد.

لومباردی و ونتو, نمایندگی ایتالیا, صنعتی افزوده و به طور مشترک به حساب 30% از تولید ناخالص داخلی خروجی را در طولانی مدت اختلال وجود دارد به احتمال زیاد به تاثیر جدی در اقتصاد کل کشور است که در حال حاضر در حال معاشقه با رکود است.

همچنین به عنوان خوانده شده | چین رسانه ها و حقیقت گفتن در یک بحران

لومباردی است که به ایتالیا مالی سرمایه میلان دستور داد تمام مدارس در منطقه به دید و گفت: تمام مجامع عمومی باید لغو شود, از جمله خدمات مذهبی. موزه ها و کتابخانه های عمومی نیز بسته می شود.

مد طراح Giorgio Armani گفت: مد نشان می دهد برنامه ریزی شده را در میلان روز یکشنبه را پیش بروید در خالی تئاتر بدون هیچ گونه فشار و یا خریداران در حال حاضر.

‘بیمار صفر’

مقامات بهداشت در حال تلاش برای کار کردن چگونه شیوع این بیماری آغاز شده است. اولین نفر اعلام کرد تنها در روز جمعه و پزشکان نمی دانند که منبع این بیماری است.

اولیه ظن در لومباردی کاهش یافت و در یک تاجر به تازگی از چین, کانون ویروس جدید, اما او را آزمایش کرده است منفی است. در ونتو, پزشکان آزمایش یک گروه هشت بازدید کنندگان چینی که شده بود به این شهر که از خانه اول مرگ و میر, اما دوباره همه آنها آزمایش منفی است.

“ما [در حال حاضر] و حتی بیشتر نگران چرا که اگر ما می توانیم پیدا کردن ‘بیمار صفر” و سپس آن را به معنی ویروس است و حتی بیشتر از همه جا از ما فکر گفت:” ونتو منطقه ای فرماندار لوکا Zaia.

همچنین به عنوان خوانده شده | ووهان دکتر که به تعویق افتاد عروسی به درمان بیماران می میرد

قبل از جمعه و ایتالیا گزارش شده بود فقط سه مورد از ویروس – همه آنها افرادی که به تازگی وارد شده از چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در سال گذشته است.

پس از تایید موارد ایتالیا به حالت تعلیق همه پروازهای مستقیم به و از چین, اما نگه داشتن زبانه ها در آن ورود از دوم کشور است.

ایتالیا را راست اپوزیسیون لیگ حزب خواستار آن شدند که دولت معرفی کنترل مرز به سعی کنید برای جلوگیری از تازه واردان اما نخست وزیر جوزپه کونته را رد کرده است این.

اتریش وزیر کشور کارل Nehammer گفت: مقامات را ملاقات روز دوشنبه برای بحث در مورد اینکه آیا اتریش باید به طور یک جانبه به برقراری مجدد کنترل مرز با ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>