ایتالیا به قرنطینه میلان و ونیز و دیگر مناطق: رسانه

دولت ایتالیا در حال برنامه ریزی برای قرنطینه کل منطقه لمباردی در اطراف میلان به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 و همچنین مناطق اطراف و از جمله ونیز و شمال شهر پارما و ریمینی ایتالیا گزارش کرده است.

همچنین به عنوان خوانده شده | همه چیز در مورد COVID-19

پیش نویس قطعنامه دولت به دست آمده توسط ایتالیا کوریره دلا سرا روزنامه ها و دیگر رسانه ها گفت: حرکت به داخل و خارج از منطقه را به شدت محدود تا آوریل 3.

میلان ایتالیا سرمایه مالی و دارای جمعیت کمتر از 1.4 میلیون نفر است. کل لمباردی منطقه است خانه را به 10 میلیون.

همچنین به عنوان خوانده شده | تعداد موارد آمار 34 در هند

فرمان دولت نیز پوشش می دهد بخش هایی از منطقه ونتو در سراسر ونیز به عنوان به خوبی به عنوان Emilia-Romagna را پارما و ریمینی. آن سه شهرستانها دارای یک ترکیب جمعیتی حدود 540,000 مردم است.

آن را بلافاصله روشن نیست, از هر فرمان و یا گزارش های رسانه ها در روز شنبه به عنوان زمانی که اندازه گیری را به اثر. Corriere Della Sera گفت که “قریب الوقوع”.

ایتالیا پدید آمده است به عنوان یک coronavirus کانون از آنجا که این بیماری برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته.

بیش از 230 نفر فوت کرده اند در ایتالیا با بیش از 5,800 موارد تشخیص داده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>