این یک لحظه افتخار برای این Udupi شرکت

در حالی که Kakrapar انرژی اتمی گیاه-3 در گجرات گفت: به کشور بزرگترین بومی طراحی و توسعه تحت فشار آب سنگین راکتور به دست آمده برای اولین بار بحرانی در چهارشنبه, Karnataka را coastal district, Udupi در زمان افتخار در بخشی از این پروژه است.

برای, Udupi بر اساس بل-O-دریچه مهر و موم Pvt. Ltd. یک MSME catered به کل مورد نیاز از انزوا سوپاپ و 3-شیر manifolds از Kakrapar-3 زیر را در هند برنامه. این شیرها استفاده شد خاموش جریان در فشار بالا آب سنگین ابزار خطوط در نیروگاه های هسته ای و تولید شد و برای اولین بار در کشور توسط بل-O-مهر و موم به عنوان اذعان کرد که قدرت های هسته ای Corporation of India Ltd. (NPCIL).

واقع در نزدیکی Santhekatte خاموش Udupi, Bell-O-مهر حدود 400 نفر در آن دو واحد. مدیر شرکت (منابع انسانی) B. K. Narayan گفت هندو “هنگامی که این Kakrapar-3 بحرانی آزمون به تصویب رسید از طریق چهار دانشمند ارشد تبریک گفت و ما بیش از حد به وجد آمدیم برای اینکه بخشی از این پروژه است.” NPCIL با نزدیک شدن بل-O-مهر چند سال با آن نیاز و شرکت در این چالش را پذیرفت.

شیر تولید شد به این شرط که رفت و از طریق مراحل مختلف تست تحت شرایط مختلف به طوری که برای مقاومت در برابر هر گونه فاجعه از جمله زلزله ، شرکت توسعه جدید روشهای جوشکاری و خود را جوشکار واجد شرایط طبق ASME sec IX آبی و بادی و به دنبال آن نشت هلیوم آزمون. محصولات تحت آزمون استقامت برای تضمین عملکرد شیر به مدت 40 سال در داخل راکتور آب سنگین و همچنین قبل از زمین لرزه, زمین لرزه و پس لرزه آزمون.

صرفه جویی در هزینه ها

آقای Narayan گفت: دریچه های بودند که وارداتی از کشورهای اروپایی زودتر و بومی خود را تولید و ذخیره کرده بود هزینه های قابل توجهی. هزینه های بومی تولید شیرهای فقط 10% از آنچه وارد شد. بل دریچه های نصب شده در سایر پروژه های در دست ساخت از جمله Kakrapar-4 و Rawatbhata-7 و 8 واحد در راجستان.

این شرکت تاسیس شد توسط گیلبرت Salins 29 سال پیش و در حال حاضر Rakesh Kumar Salins آن است, مدیر عامل, آقای Narayan گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>