آن را یک ‘شکستن خوش آمدید’ به صورت خسته Prannoy

برای H. S. Prannoy این COVID-19-اجرا شکستن شده است یک برکت و رحمت در لباس مبدل.

27 سال سابق جهان شماره 8 Prannoy گفت که او با استفاده از این اخراج به بقیه بدن خسته خود را و کشف خود را از دست موجو.

“هفته شکستن بزرگترین من در کار حرفه ای. من هرگز در خانه ماند برای بیش از یک هفته در هفت سال گذشته و من لذت بردن از هر دقیقه از آن را. در یک راه آن این است که شکستن خوش و خوب برای من برای شارژ باتری و دوباره تجدید برای فصل جدید,” او گفت:.

Prannoy که صرفنظر از همه انگلستان باز بدمینتون قهرمانی گفت: این یک تصمیم درست در شرایط حاکم و گفت که او نگران رکود در رتبه بندی خود را با توجه به این خوراکی از برنامه های بین المللی. [این BWF است پس از منجمد رتبه بندی که از مارس 17].

“این مسابقات در حال وقوع بود در زمانی که این بیماری به سرعت در حال گسترش در انگلستان و من فکر کردم آن را مخاطره آمیز است,” او گفت:.

متناقض

Prannoy که فرم گرفته یک شیب در گذشته یک سال و نیم (از هشت تا 28) گفت: او با استفاده از این شکستن به تأمل در آنچه رفت را اشتباه با بازی خود را. “باید اعتراف کنم که من نه در هر نقطه به عنوان سازگار در حال حاضر به عنوان من دو سال پیش. بسیاری از چیزهایی که باید به آن کمک. من خوشحال با راه من به عنوان من با تلاش روش جدید مربی در آکادمی. من گرفتن هر گونه عمل تطابق و نبود هر زمان به منعکس کننده بر روی بازی من به عنوان من در حال بازی بدون توقف. در حال حاضر که من رو شکستن من می توانم دوباره بازی من است.”

با وجود شکستن Prannoy است پس از تمرین برنامه ریزی تجویز شده توسط مربی خود را در Gopi Chand آکادمی. “هر روز دیگر وجود دارد یک ویدئو کنفرانس با مربی و من به دنبال برنامه به من داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید