این یک افتخار برای کار با Vijay Deverakonda در جهان معروف عاشق’ می گوید Izabelle Leite

مدل برزیلی Izabelle Leite انجام می شود دو فیلم در بالیوود — 16 و Purani Jeans حدود پنج سال پیش. معروف جهان عاشق (WFL) است او در فیلم سوم که او را به عنوان یکی از بازیگران سرب. پس از تریلر راه اندازی Iza — این است که چگونه او خطاب است –به نظر می رسد آرام و خوشحال است. او نمی خواهید به فاش کردن هر چیزی در مورد این داستان با عنوان تولید و تبلیغات تیم به آنها داده مختصری. او به یاد می آورد او فرود این فیلم است. “من تا به حال سمت چپ هند برای خوب حداقل این چیزی است که من فکر می کردم اما در عرض ده روز ترک کردم دوباره. مدیر Kranti م. به من تماس گرفت و پرسید که آیا من می توانم پرواز به حیدرآباد به عنوان او می خواست به روایت اسکریپت. و من اینجا هستم.”

صحبت کردن در مورد آنچه که او به ارمغان آورد به هند Izabelle می گوید: “من به اینجا آمدم چون پدر من شغل خود را از دست داده بود و من می خواستم برای به دست آوردن مقداری پول. من امضا قرارداد با آژانس و انجام بسیاری از مدل سازی تکالیف در بمبئی. من انجام داده اند بسیاری از چاپ شاخه های قبل از فیلم اتفاق افتاده است.”

داشتن شده است در هند هشت سال Izabelle می افزاید: “زمانی که من به عقب نگاه آن را به یک سفر بزرگ. زمانی که من نقل مکان کرد به هند نداشتم فقط شش جفت از لباس; من نمی توانستم انگلیسی صحبت می کنند و تا به حال تنها ایمان به خودم که من می توانید برخی از کار.” آن را کاملا یک کار برای او چرا که زمانی که او اولین فیلم از 16او مطمئن بود که اگر او یک بازیگر خواهد بود. او اعتراف او را خجالتی می کند و در صحبت های عمومی. زمانی که او بود به نام برای امتحانات ابتدائی او فکر آن شده اند باید برای برخی از چاپ شلیک کنید اما زمانی که او آموخته است که آن را برای یک فیلم, او بلافاصله به سمت چپ. پس از آن مدیر به نام آژانس و آنها به نوبه خود در تماس با او. او بازگشت دوباره اکراه به استماع. او سهام “من نمی توانستم انگلیسی صحبت می کنند, من نمی خواهد صحبت بسیار به هر کسی. وقتی که من نمی تواند انگلیسی صحبت می کنند چگونه آنها انتظار دارند که من به مطلق دیالوگ در هندی. مدیر فکر می کردم کامل بود برای این نقش. در دو هفته سخت کار کرده در زبان انگلیسی و هندی برای 16. من واقعا خوب بررسی. از آنجا که من دیدم من می تواند انجام این کار است.”

Telugu اتصال

Izabelle می گوید این یک افتخار برای او به کار با Vijay Deverakonda از او شنیده می شود بسیار است. هر چند او تا به حال شک و تردید در مورد خودش Kranti م. بود و بسیار با اعتماد به نفس زمانی که آنها در زمان او. آنها در فرانسه با 30 تا 35 روز به عنوان او نقش یک خلبان.

A scene from ‘World Famous Lover’ with Seenayya (Vijay Deverakonda) and Iza (Izabelle Leite)

یک صحنه از ‘معروف جهان عاشق’ با Seenayya (Vijay Deverakonda) و Iza (Izabelle Leite) | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

او در مورد سطح آسایش او مشترک با تیم “من تا به حال جزئیات زیادی در مورد آرجون ردی و مردم گفت: آن مشابه است. نیست در واقع. آن را باور نکردنی اسکریپت. من آگاه هستم که من انجام من اول جنوبی فیلم با یک ستاره بزرگ . من میخواستم بدونم که اگر او خوب خواهد بود, حال بسیاری از سوالات در سر من. در حال حاضر من می توانم بگویم که او بهترین co-star او بسیار بیمار و کمک به من با من ، هنگامی که من کردم راحت آن را بسیار آسان برای کار با این تیم است. ما شوخی می در مجموعه و خنده همه که زیادی کمک کرد.”

Izabelle به اطلاع مادر او در حال آمدن است به حیدرآباد برای دیدن WFL. او می گوید: مردمی بازگشت به خانه هستند نه در همه کلود به صنعت فیلم و از آن خواهد شد یک تجربه برای مادر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر