‘آن را بزرگ بوده است سوار’

Manisha Koirala معتقد است که نقش زنان را تبدیل به meatier و بیشتر قابل توجهی در سال های اخیر هر دو برای جوانتر هنرپیشه های زن و همچنین برای کسانی که مانند او هستند که در 40s خود را. این باعث می شود بازیگر بسیار خوشحال است و او به دنبال به جلو به انتشار Dibakar بانرجی را به آزادی به عنوان به خوبی به عنوان یک آمریکایی پروژه برنامه ریزی شده در این سال است. قبل از آن اگر چه او را ستاره در مدیر Neeraj Udhwani در اولین فیلم Maska. بازیگر نقش Diana Rustom Irani افتخار پارسی صاحب یک کافه در بمبئی است که غرق در فرهنگ و میراث. او مشتاق برای پسر او را به قبول و ادامه میراث کافه او در مورد به ارث می برند. اما این درگیری زمانی رخ میدهد که رویاهای خود را به برخورد با خود او. “ماهیت داستان است [نیاز] برای حفظ یک فرهنگ” اظهار می کند که برای تعطیلات در نپال زمانی که او برای اولین بار با نزدیک شدن به Maska. این فیلم روایت شد به زودی پس از او بود و او بلافاصله تمایل به آن را به بالا.

سپس و در حال حاضر

Koirala توضیح می دهد که چگونه این فیلم را نگه می دارد به این باور است که در حالی که جذب مدرن مهم است که باید آن را نه در هزینه از ارزش های سنتی. “فضا وجود دارد برای همه چیز اگر به یکدیگر احترام بگذارند,” او می گوید. برای آماده شدن برای نقش Koirala بازدید Irani کافه پارسی مستعمرات baugs و agiaries. “ما نمی تواند وارد agiary اما ما دیدم نشسته و دعا از راه دور” او سهام. این بازیگر اذعان می کند که این شخصیت یک نفر می تواند بازی بدون آماده سازی کافی و از این رو تماشای فیلم های مستند و کار با پارسی طرز مربی بخشی از آموزش و پژوهش. “در زمانی که من رفت و در کف من بود و به خوبی مرتب شده,” او می خندد و اضافه کرد که که نقش فوق العاده خوبی گردد که اجازه داده او را به لغزش به آن با سهولت.

این بازیگر که آخرین بار دیده می شود در فیلم گلچین Lust داستان, است که با بهره گیری از نوع دوم بهار در فیلم. در حالی که حاکی از این است که به سادگی چیزی است که باقی می ماند مهم است Koirala اذعان می کند که او می یابد فضای دیجیتال حرفه ای تر و ساخت یافته در رویکرد خود را به ویژه با توجه به آن مشخص شده و ساعت کار و دقیق قرارداد. او تاکید می کند که زمان تغییر کرده و با داستان سرایی تبدیل شدن به متنوع تر اجازه می دهد برای آزمایش. “من کمی حریص که… من آرزو می کنم من می تواند انجام هر یک از مریل استریپ در فیلم است که می تواند یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من” او نشان می دهد. در حالی که Koirala خوشحال است که اختصاص زمان برای باغبانی گلف و نوشتن او در حال حاضر اختصاص زمان را نیز به دنبال به چالش کشیدن کار با نسل جدیدی از فیلمسازان.

بالا و پایین

او یک حرفه ای نکردم با نگاه انتقادی و تجاری بازدید و پر از لحظات به یاد ماندنی که او همچنان به گرامی داشتن. “من ابتدا خود را یک برکت و رحمت” او سخنان. Subhash Ghai را Saudagar نه تنها ثابت می شود یک شروع خوب است اما همچنین به بازیگر فرصت برای کار با افسانه مانند دیلیپ کومار و Raaj کومار. در حالی که فیروز خان Yalgaar انجام نمی به خوبی عملکرد خود را به دست آورد قدردانی شد و در میان فیلم هایی که به او کمک کرد تا در قرعه کشی اولیه توجه مدیران مانند Vidhu وینود چوپرا, مانی راتناما, منصور خان و Sanjay Leela Bhansali ساخته شده است که به طور گسترده ای تحسین شده فیلم های با او در 90s. Koirala نیز اشاره اواخر فیلمبردار آشوک مهتا به عنوان یکی از افرادی که مربی او و هدایت او را نسبت به بسیاری از پروژه های برجسته او به پایان رسید تا تبدیل شدن به یک بخشی از. در حالی که اشاره کرد که وجود داشته اند غیر قابل انکار تیره مرحله در زندگی خود او ادعا میکند که به طور کلی “بوده است بزرگ سوار”.

Maska برتر خواهد شد در تاریخ 27 مارس در Netflix بکشد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید