Ivanka Trump تشکر بازیگر بالیوود Diljit Dosanjh برای گرفتن او را به تاج محل’

Ivanka Trump بود که در هند هفته گذشته همراه با شوهر, Jared کوشنر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump, دارد تشکر خواننده-بازیگر Diljit Dosanjh برای “گرفتن او را به تاج محل” پس از او نوشته شده یک تصویر فتوشاپیه از آنها را با هم در توییتر.

Ms تهمت بود به همراه پدر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین سفر رسمی به هند در اوایل هفته گذشته است. تصویر او در تاج محل بود مزبور: “عظمت و زیبایی تاج محل است که هیبت الهام بخش است.”

 

این خوب Newwz ستاره مانند بسیاری دیگر از سرخپوستان که گرفته شد با Ivanka Trump در طول بازدید خود آپلود یک تصویر در رسانه های اجتماعی خود را با Ms مغلوب ساختن پیشی جستن و شرح آن “من و Ivanka. Piche hee pey aaee, kehndi تاج محل kana, تاج محل جانا… مای fer ley geya حر کی karda (او پس از من او را به تاج محل. من در زمان او چه چیز دیگری می توانم انجام دهم)?”

 

Ivanka در بخش پاسخ به Diljit ضمن تشکر از او: “با تشکر از شما برای گرفتن من به دیدنی تاج محل, @diljitdosanjh! این تجربه ای بود که من هرگز فراموش نخواهم کرد!”

این بازیگر دوباره در پاسخ به پیام او گفت:”سادو HUN سادو صرف تن … Jehde فتوشاپ Keh راه c ..Aa Geya @ivankatrump دا Jawab EH DOSANJHANWALA BUGGE. (همه شما که ادعا کرد که تصویر فتوشاپیه من اینجا دریافت پاسخ!).”

 

Ivanka Trump همچنین برخی دیگر از الگوهای رفتاری خنده دار و فتوشاپ عکس خودش را با شهروندان در توییتر و اظهار داشت: “من از گرما مردم هند. …من ساخته شده بسیاری از دوستان جدید!!!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>