J Geetha را اجرا کلینی’ برنده جایزه در جشنواره بین المللی فیلم از تریسور

“توجیه!” می گوید J Geetha. اجرای کلینیبه کارگردانی او برنده است Fipresci-هند جایزه در 15 جشنواره بین المللی فیلم از تریسور. به ضرب گلوله در پایتخت, زن محور فیلم است که اولین ویژگی فیلم برنده جایزه فیلمساز مستند. نوشته و کارگردانی شده توسط Geetha خودش فیلم premièred در کلکته در بخش مسابقه این جشنواره بین المللی فیلم کلکته که از آن برنده جایزه ویژه هیات داوران.

“برای آن فوق العاده ای در درمان و روان انسان در ظریف سینمایی شرایط با هاله ای از ایجاز هنری تعالی feministic طعم و طنين انداز معانی” را بخوانید داوران اظهارات در مورد این فیلم. این Fipresci داوران شامل Premendra Mazumdar, Madhu Eravankara و Prem Chand.

J Geetha

اجرای کلینی نوشته شده بود بسیاری از سال پس از Geetha نوشت: برنده جایزه اسکریپت — برخی کج نور — که برنده گوتنبورگ جشنواره بین المللی فیلم رشد صندوق در سال 2008 بود که حدود سه خواهر مجموعه در کرالا در دوره بین هفتاد و نود. پس از این فیلم بود به کنار گذاشته و با توجه به فقدان تولید کنندگان Geetha آمد تا با داستان یک زن جوان کلینی, بازی های برگزار شده توسط Garggi Ananthan کار به عنوان یک آشپز در دو خانوار در این شهرستان است. Madhu Neelakandan را خاطره انگیز دوربین زیر کلینی معمول از روز به شب. این فیلم در مورد چگونه کلینی اشکال مختلف روابط خود را با مردم در خانه او کار می کند و چگونه دو به یکدیگر کمک شکستن قید که اتصال آنها را به دنیوی است.

شات بزرگ ریخته و با کمک برخی از بهترین تکنسین های در صنعت فیلم اکران شد در این شهر توسط Soorya. ویرایش توسط B Ajithkumar در حالی که Sreevalsan J منون تشکیل شده موسیقی برای این فیلم است.

Madhu, Sathi Premji, Thara Kalyan, نندو, میرا Nair رامش Varma, Manoj منون و Anoop Mohandas نقش مهمی در این فیلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر