J. K. رولینگ می گوید: او است بازمانده تجاوز جنسی به

هری پاتر نویسنده J. K. Rowling نشان داد روز چهارشنبه او شده است یک قربانی خشونت خانگی و تجاوز جنسی.

جشن نویسنده بریتانیایی گفت: در یک پست وبلاگ است که او در افشای اطلاعات را به بافت به بحث گذشته دیدگاه در مورد زنان تغییر جنسیت.

“این آسان قطعه برای نوشتن” رولینگ گفت: در 3,695-word مقاله در هویت و از خود گذشته مشکل.

“من در چشم های عمومی در حال حاضر برای بیش از بیست سال و هرگز صحبت علنی در مورد خشونت خانگی و تجاوز جنسی بازمانده” رولینگ نوشت. “این خوب نیست که من شرمنده آن چیزهایی که برای من اتفاق افتاده اما از آنجا که آنها پس از سانحه به دوباره و به یاد داشته باشید.”

رولینگ باعث رسوایی tweeting در آخر هفته گذشته در مورد “افرادی که عادت ماهانه”.

“من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?”

توییت مجبور هری پاتر دانیل رادکلیف ستاره به عذر خواهی به ترانس زنان که ممکن است جرم توسط رولینگ سخن گفتن.

“زنان تغییر جنسیت زنان هستند” رادکلیف نوشت: در یک پست برای ترور پروژه وب سایت. بازیگران اما واتسون (هری پاتر) و Eddie Redmayne (فوق العاده جانوران) نیز پس از انتقاد نویسنده موضع.

دشمنی مورخ به نظرات از ماه دسامبر که در آن رولینگ حمایت برای یک زن که تا به حال از دست داده و کار خود را بیش از آنچه که خود کارفرما تلقی می شود “transphobic” توییتهایی.

رولینگ گفت: “اتهامات و تهدیدات از ترانس فعالان اند متلاطم در توییتر جدول زمانی” بوده است.

“تعداد زیادی از زنان حق وحشت زده توسط ترانس فعالان; من می دانم که این به این دلیل بسیاری را در تماس با من به داستان خود را,” او نوشت.

رولینگ به پایان رسید پس از تایید توسط او بود که “یک بازمانده (و) قطعا قربانی”.

“من نوشته شده این مقاله به این امید که کسی را به بیرون ویولن برای من حتی یک ریزه-بی اهمیت, یک,” او گفت:. “من تنها به ذکر من گذشته چرا که مانند هر انسان دیگر در این سیاره من پیچیده backstory که اشکال من ترس من منافع و عقاید است.”

‘ذهنی sexless’

رولینگ گفت که او تا به حال بسیاری از سال را صرف فکر کردن در مورد ترانس مسائل به دلیل مشکلات خود با هویت هنگامی که او جوان بود.

“زمانی که من در مورد نظریه هویت من به یاد داشته باشید که چگونه ذهنی sexless من احساس در جوانان,” او نوشت. “همانطور که من نمی باید واقع بینانه امکان تبدیل شدن به یک مرد پشت در 1980s آن تا به حال به کتاب و موسیقی که من رو از طریق هر دو مسائل مربوط به سلامت روان و sexualised بررسی و قضاوت است که مجموعه بسیاری از دختران به جنگ در برابر بدن خود را در خود را.”

54 ساله گفت: او یک دوره احساس “تردید در مورد زن بودن” قبل از یادگیری است که “آن را OK به احساس اشتباه, تاریک, دو جنسی و غیر جنسی مطمئن نیستید از چه چیزی یا چه کسی به شما”.

او همچنین استدلال کرد که “زمان انفجار ترانس فعالیت” منجر به بیش از حد بسیاری از مردم تحت جنسیتی انتقال جراحی بدون دادن آن کافی فکر می کردم.

“من می خواهم به بسیار روشن در اینجا: من می دانم گذار خواهد بود یک راه حل برای برخی از جنس ملال مردم اگر چه من هم آگاه از طریق تحقیقات گسترده ای که مطالعات همواره نشان داده است که بین 60 تا 90 درصد از جنس ملال خواهد شد رشد از خود بیقراری” او گفت:. “بنابراین من می خواهم ترانس زنان به امن است. در همان زمان, من نمی خواهم به را… دختران و زنان کمتر امن است.”

اما او نیز ایستاده بود تا برای او حق صحبت آزادانه در مورد یک موضوع است که او گفته شده است که او در طول زندگی است.

“به عنوان یک مقدار-ممنوع نویسنده علاقه من به آزادی بیان و علنا از آن دفاع کرد حتی نزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن,” او نوشت.

رولینگ کتاب های ممنوع شده در بخش هایی از جهان به دلیل ارتباط آنها در برخی از فرهنگ ها با سحر و نهفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید