J. P. Nadda رم Vilas Paswan ادعا تعهد به رزرو

یک روز پس از دیوان عالی کشور گفت: سهمیه بندی است نه یک حق اساسی BJP جمهور J. P. Nadda روشن در روز جمعه که حزب او و مودی دولت متعهد شد به رزرو.

در حالی که بی جی پی تأکید به حمایت خود از رزرو Lok Janshakti حزب (LJP) رهبر و اتحادیه وزیر Ram, Vilas Paswan خواستار آن شدند که همه احزاب باید با هم و قرار دادن تمام قوانین مربوط به سهمیه در نهمین برنامه از قانون اساسی که مانع هر گونه چالش قانونی به آن است.

در بیانیه آقای Nadda گفت: برخی از مردم در تلاش برای ایجاد سردرگمی در جامعه در مورد رزرو. “دولت تحت مودی و BJP متعهد به رزرو. ما تعهد به عدالت اجتماعی است نشکن. ما ایستاده متعهد به رزرو. ساعت مودی است تکرار آن را دوباره و دوباره. تلاش ما این است که همیشه نسبت به هماهنگی اجتماعی و فرصت های برابر برای همه” او گفت:.

آقای Paswan گفت: رزرو فراهم می کند که برنامه ریزی طبقات و قبایل دیگر عقب کلاس و از لحاظ اقتصادی عقب مانده اعضای کل طبقات سهمیه در مشاغل دولتی و موسسات آموزشی ممکن است یک حق اساسی اما این است که بسیار یک قانون اساسی درست است.

همچنین بخوانید: اصلاح قانون اساسی به رزرو یک حق اساسی می گوید Ramadoss

او با ابراز ناامیدی که برخی اختلاف است که اغلب مطرح شده بر سر این موضوع حتی اگر رزرو برای برنامه ریزی طبقات و قبایل مدیون پیدایش آن به Poona پیمان بین مهاتما گاندی و B. R. Ambedkar.

“این LJP تجدید نظر به تمام احزاب سیاسی که پیوسته دست بر سر این موضوع قبلا نیز هست که آنها باید با هم برای قرار دادن تمام قوانین مربوط به رزرو در قانون اساسی نهم برنامه برای ذخیره کردن تمام مجادلات به بقیه” او در بیانیه ای گفت.

روز پنج شنبه دادگاه عالی حاضر به سرگرم درخواست از احزاب سیاسی مختلف به چالش کشیدن این مرکز تصمیم به اعطای 50% رزرو به OBCs همانطور که در تامیل نادو قانون در پزشکی صندلی تسلیم دولت در همه-هند سهمیه برای دوره های کارشناسی کارشناسی ارشد و دندانپزشکی دوره های 2020-21 گفت: حق شرط است نه یک حق اساسی است.

بالا دادگاه خواسته احزاب سیاسی Dravida Munnetra Kazhagam (DMK) همه هند آنا Dravida Munnetra Kazhagam (AIADMK) CPI(M) MDMK از Vaiko, PMK از Anubmani Ramadoss, Tamil Nadu کنگره کمیته و شاخص بهای مصرف کننده به رویکرد مدرس بالا دادگاه با درخواست برای اعطای OBC سهمیه در پزشکی پذیرش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید