جک ولش که به رهبری جنرال الکتریک گسترش سریع می میرد در 84

جک ولش که رشد General Electric Co در طول 1980s و 1990s به با ارزش ترین شرکت عمومی در ایالات متحده درگذشت در سن 84 این کنگلومرا روز دوشنبه گفت:.

ولش شناخته شده به عنوان “نوترون جک” برای برش هزاران شغل – خرید و فروش نمرات کسب و کار گسترش این غول صنعتی به خدمات مالی و مشاوره است.

او را تحت GE ارزش بازار رشد از 12 میلیارد دلار به $410 میلیارد. اما فشار به ساخت جنرال الکتریک سرمایه تامین مالی کسب و کار تقریبا ثابت سقوط کل شرکت در طول بحران مالی جهانی بیش از یک دهه پیش و جنرال الکتریک در حال حاضر معاملات در کسری از اوج خود ارزش.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “هیچ شرکت رهبر مانند نوترون جک. او دوست من و حامی. ما ساخته شده تخفیف های فوق العاده با هم. او هرگز فراموش نخواهد شد. من گرمترین همدردی به همسر فوق العاده اش و خانواده!”

در دسامبر سال 1980 اعلام شد او را موفق مدیر عامل رجینالد جونز و در مارس 1981 او بیش به عنوان شرکت در هشتمین رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. او خدمت در آن موقعیت تا زمانی که بازنشسته شد در سپتامبر سال 2001 موفق شد توسط جف Immelt.

GE دیدم عالی رشد و توسعه تحت ولش رهبری است. از طریق ساده عملیات دستیابی به کسب و کارهای جدید و حصول اطمینان از که هر کسب و کار تحت GE چتر یکی از بهترین ها در زمینه خود این شرکت قادر به گسترش به طور چشمگیری از سال 1981 تا 2001.

“قبل از اینکه شما یک رهبر هستید, موفقیت, همه چیز در مورد در حال رشد خود را. هنگامی که شما تبدیل به یک رهبر, موفقیت, همه چیز در مورد در حال رشد دیگران” ولش نوشت: در یک کتاب به نام برنده.

با توجه به GE وب سایت ولش متولد شد و در سال 1935. او موفق به دریافت لیسانس خود را در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ماساچوست در سال 1957 و کارشناسی ارشد خود را و درجه دکتری در رشته مهندسی شیمی از دانشگاه ایلینوی در سال 1960.

در سال 1960 ولش پیوست جنرال الکتریک به عنوان یک مهندس شیمی برای آن پلاستیک بخش در پیتزفیلد ماساچوست. او انتخاب شد این شرکت جوانترین معاون رئیس جمهور در سال 1972 شد و معاون رئیس در سال 1979.

در سال 1980 سال قبل از اینکه ولش شد مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک ثبت درآمد حدود 26.8 میلیارد دلار; در 2000 سال قبل از او در سمت چپ آنها حدود 130 میلیارد دلار است. این شرکت یکی از با ارزش ترین و بزرگترین شرکت در جهان در زمان بازنشستگی خود را از امریکا دهم بزرگترین بازار کلاه در سال 1981.

در سال 1999 فورچون نام او “مدیر قرن” و بار مالی او را به نام یکی از سه تحسین ترین رهبران کسب و کار در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید