Jadhav مورد: پاک است احزاب مخالف در مرحله اعتصاب از مجلس بیش از فرمان

پاکستان و احزاب مخالف در روز پنج شنبه برگزار اعتصاب از مجلس در اعتراض به فرمان اعلام شده توسط دولت در نظر دیوان بین المللی دادگستری حکم در مورد هند زندانی Kulbhushan Jadhav.

اعتراضات آغاز شده در مجلس شورای ملی به دولت ارائه فرمان به نام دیوان بین المللی دادگستری بررسی و تجدید نظر فرمان 2020 که تحت آن یک درخواست برای بررسی یک نظامی تصمیم دادگاه می تواند ساخته شده به دادگاه عالی اسلام آباد از طریق یک نرم افزار در عرض 60 روز پس از آن اعلام.

Jadhav 50 سال بازنشسته هندی افسر نیروی دریایی بود و محکوم به اعدام توسط یک نظامی پاکستانی در دادگاه به اتهام جاسوسی و تروریسم در مارس 2017. هند با نزدیک شدن به دیوان بین المللی دادگستری در برابر پاکستان برای محرومیت از دسترسی کنسولی به Jadhav و به چالش کشیدن حکم اعدام.

لاهه-بر اساس ICJ حکومت در ماه جولای سال 2019 که پاکستان باید انجام موثر “بررسی و تجدید نظر” از محکومیت و حکم Jadhav و همچنین به اعطای دسترسی کنسولی به هند بدون تاخیر بیشتر.

پاکستان تصویب فرمان on May 20.

در طول بحث و گفتگو در این فرمان در پنجشنبه پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) رهبر خواجه آصف گفت: دولت از نخست وزیر عمران خان در تلاش بود برای کمک به Jadhav. او گفت که فرمان غیر قابل قبول بود به مخالفت.

“چه کسی در حال پخش است با افتخار پاکستان در حال حاضر است که سجده در برابر آنها (سرخپوستان) امروز؟”

پاکستان حزب مردم (PPP) رئیس بلاول بوتو زرداری همچنین ادعا شده که این فرمان معرفی شد برای کمک به هند زندانی در انتظار اعدام هستند.

دولت “تلاش برای دریافت فرمان تایید مخفیانه به منظور تسهیل Kulbhushan Jadhav او ادعا کرد.

پس از سخنرانی او با اشاره به عدم حد نصاب و صحنه اعتصاب همراه با دیگر احزاب است.

بعد سر حساب ساخته شده در خانه توسط بلندگو فقط برای پیدا کردن که حد نصاب ناقص بود و در این جلسه به تعویق افتاده.

توسعه یک روز پس از دولت پاکستان در یک طرفه حرکت ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی اسلام آباد روز چهارشنبه به دنبال انتصاب “نماینده قانونی” برای Jadhav.

با این حال اصلی ترین احزاب از جمله دولت هند بودند مشورت پیش از پر کردن از نرم افزار توسط وزارت قانون و عدالت تحت فرمان.

در دهلی جدید خارجی سخنگوی وزارت امور Anurag Srivastava در روز پنج شنبه گفت پاکستان بار دیگر در معرض خود را “مسخره” رویکرد با انکار موجود راه حل های قانونی برای Jadhav در برابر حکم اعدام او که آن هم در خلاف حکم دیوان بین المللی دادگستری و تأکید کرد که آن را کشف گزینه های بیشتر در این مورد است.

آقای Srivastava گفت: پاکستان مسدود شدن تمام راههای برای درمان موثر موجود به هند در حالی که اشاره کرد که دهلی نو تا کنون درخواست دسترسی کنسولی به Jadhav برای 12 بار در طول یک سال گذشته.

“کل ورزش و نه با ارائه اسناد و مدارک مربوط به این مورد حتی پس از درخواست های مکرر نه ارائه آزادانه دسترسی کنسولی و برخی از گزارش های یک جانبه عمل نزدیک دادگاه عالی در بخشی از پاکستان دوباره در معرض مسخره طبیعت پاکستان رویکرد” او گفت:.

MEA سخنگو گفت: پاکستان نه تنها در نقض حکم دیوان بین المللی دادگستری, بلکه خود فرمان.

“پاکستان به طور کامل موفق به ارائه درمان به عنوان کارگردان ICJ و هند ذخایر و موقعیت خود را در این موضوع از جمله حقوق خود به سود بیشتر داروهای” آقای Srivastava اضافه شده است.

پاکستان سخنگوی وزارت امور خارجه عایشه Farooqui ادعا کرد که گام های لازم گرفته شده برای اجرای این حکم به دیوان بین المللی دادگستری.

“بر این اساس مطابق با بخشنامه از ICJ فدراسیون است ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی اسلام آباد برای انتصاب یک وکیل برای فرمانده Jadhav به طوری که بررسی اقدامات می تواند آغاز, او گفت:.

پاکستان هفته گذشته ارائه شده دوم دسترسی کنسولی به Jadhav اما دولت هند گفت: دسترسی بود “نه معنی و نه معتبر” و اعدام دو زندانی در ظاهر مشخصه تحت استرس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>