جگوار لندرور را کاهش و یا توقف تولید در برخی از روزها در دو از آن, انگلیسی, کارخانه بیش از چند هفته آینده به انگلیس بزرگترین خودروساز به دنبال کاهش هزینه اقدامات در پاسخ به کاهش تقاضا است.

JLR ارسال شده 2.3% کاهش در فروش های خرده فروشی در سه ماه به پایان دسامبر و هدفمند میلیاردها پوند ارزش پس انداز برای مقابله با سقوط دیزل تقاضا در اروپا و سختی فروش محیط زیست در چین است.

این شرکت خواهد شد توقف تولید در انتخاب روز بیش از چهار هفته دوره از اواخر فوریه در آن قلعه برومویچ کارخانه در انگلستان و توقف تولید در برخی از نصف یا تمام روز در آن نزدیکی سلیهولل تسهیلات تا پایان ماه مارس.

“محیط خارجی باقی می ماند به چالش کشیدن برای صنعت ما و این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات قاطع برای رسیدن به لازم بازده عملیاتی برای حفاظت طولانی مدت موفقیت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

 

“ما تایید کرده اند که سلیهولل و قلعه برومویچ خواهد شد برخی از تغییرات جزئی به برنامه های تولید خود را به منعکس کننده نوسان تقاضا در سطح جهانی و در حالی که هنوز جلسه نیازهای مشتری.”

این حرکت متصل است به کروناویروس یک سخنگوی گفت که باعث فیات کرایسلر برای هشدار دادن در روز پنج شنبه که یک اروپایی گیاه می تواند تعطیل در عرض دو تا چهار هفته اگر چینی تامین کنندگان قطعات نمی تواند بازگشت به کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی