جیپور بیمارستان آغاز می شود محاکمه ربات به کمک COVID-19 بيمار

محاکمه یک ربات برای ارائه دارو و مواد غذایی به COVID-19 بيمار انجام شده در سوائی مرد سینگ بیمارستان دولتی در اینجا در روز پنج شنبه برای بررسی اگر آن را می تواند کمک به نگه داشتن پزشکان و کادر پرستاری در یک فاصله امن برای محافظت از آنها را از عفونت است.

همچنین به عنوان خوانده شده |

یک کمیته از کارشناسان که شاهد تظاهرات خواهد شد و در مدت کوتاهی از ارائه گزارش خود را در یک پیشنهاد به مطبوعات روبات به خدمات برای خدمت به بیماران بستری در بیمارستان انزوا ward, اس ام اس بیمارستان سرپرست D. S. مینا گفت هندو.

دکتر مینا گفت: از آنجا که احتمال بالاتر از medicos و پیراپزشکی ستاد آلوده شدن با این ویروس وجود در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی این امر می تواند یک ایده خوب برای دریافت در تماس با این بیماران اغلب و به جای استفاده از روبات برای ارائه برخی از این خدمات ضروری است.

همچنین به عنوان خوانده شده |

یک جیپور مبتنی بر کارآفرینی و تولید روبات های بومی در نصب و راه اندازی واحد ارائه شده به آنها عرضه رایگان از هزینه به بیمارستان به عنوان یک ژست بشردوستانه برای کمک به هر دو بیماران و کارکنان. ربات به بیمارستان فرستاده شده است و با باتری و عمر چهار تا پنج سال است.

“ما تایید ربات های بهره وری در حمل آیتم های لازم به بیماران… آن را نمی تواند به جای یک دکتر اما آن می تواند به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت” دکتر مینا که یک orothopaedic جراح و زودتر به رهبری یک ارتوپدی واحد در اس ام اس بیمارستان گفت. او گفت: این روبات همچنین می تواند به راحتی به ضد عفونی و استفاده چندین بار در داخل معرض خطر انزوا بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید