Jaishankar دیدار رهبران اتحادیه اروپا; ظریف در, اقتصادی, اجتماعی مسائل

امور خارجی وزیر S. Jaishankar ملاقات رهبران اتحادیه اروپا برگزار شد و گسترده مذاکرات در مورد مسائل از جمله همکاری های اقتصادی, تغییر آب و هوا و ظرفیت سازی است که “به نفع هر دو کشور هند و اتحادیه اروپا”.

آقای Jaishankar بود که در آلمان در طول تعطیلات آخر هفته برای دومین روز کنفرانس امنیتی مونیخ در اینجا وارد روز دوشنبه به آماده سازی زمین برای نخست وزیر نارندرا برنامه ریزی برای بازدید از هند و اتحادیه اروپا در اجلاس خود در اینجا در ماه آینده.

وزیر امور خارجه ملاقات کرد کمیسر اتحادیه اروپا برای بین المللی همکاری های Jutta Urpilainen و رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی تجارب در ظرفیت سازی و توسعه مشارکت.

“هماهنگی در مورد این مسائل می تواند به نفع هر دو کشور هند و اتحادیه اروپا” آقای Jaishankar توییتی.

وزیر نیز برگزار شد “مثبت و سازنده” parleys در امور خارجی شورای اتحادیه اروپا.

“با تشکر از حضور وزرای خارجه سفیران & مقامات ارشد و بیشتر از همه منابع انسانی (نماینده عالی) @JosepBorrellF. به دنبال به جلو به همکاری با یکدیگر برای تقویت این مشارکت کلیدی” او گفت:.

همچنین بخوانید: Jaishankar بازدید در کشورهایی که انتقاد دولت می خواهد آنها را به فرو رفتن در خود اقدامات

آقای Jaishankar همچنین دیدار کمیسر اتحادیه اروپا برای تجارت فیل هوگان و “رد و بدل انداز در چشم انداز هند-اتحادیه اروپا همکاری های اقتصادی.”

او قدردانی رئیس شورای اروپا چارلز میشل برای چشم انداز خود را برای اتحادیه اروپا و, اتحادیه اروپا-روابط هند و ابراز اعتماد به نفس است که “او (میشل) رهبری می تواند ترجمه که به اساسی نتایج.”\

باز بحث

آقای Jaishankar برگزار شد بسیار “جذاب” گفتگو با معاون اجرایی رئیس جمهور برای اروپایی سبز معامله فرانس تیمرمانس و رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی تجارب در پایداری تغییر آب و هوا, محیط زیست و نوآوری است.

آقای Jaishankar نیز تا به حال یک بحث آزاد با اعضای پارلمان اروپا به نمایندگی از طیف گسترده ای از سیاست و کشورهای عضو است.

“تعامل تحت پوشش سیاسی و اقتصادی و مسائل اجتماعی. اشاره کرد علاقه عمیق در هند و روابط ما با اتحادیه اروپا” او هنوز توییتی.

آقای Jaishankar بازدید می آید هفته پس از پارلمان اروپا به تعویق افتاد تا ماه مارس رای در یک حرکت مفصل ترکیب پنج قطعنامه های مختلف مطرح شده توسط اعضای خود در برابر هند تابعیت متمم قانون بود که مورد بحث در آن جلسه عمومی در بروکسل ،

در طول بحث هلنا Dalli, معاون رئيس جمهور از کمیسیون اروپا و نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجه و سیاست امنیتی بود گفت: این کمیسیون به دنبال به جلو به نخست وزیر مودی سفر به بروکسل در ماه مارس برای 15th هند و اتحادیه اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>