جیمز تیلور می شود دلتنگ

یکی همیشه به نظر می رسد به جلو به یک آلبوم جدید خواننده و ترانه سرا جیمز تیلور. بنابراین من خوشحال به شنیدن این که او می خواهم منتشر آمریکایی استانداردمجموعه ای از آهنگ ها از ‘Great American Songbook’ (مجموعه ای از محبوب و پایدار آهنگ از 1920s به 1950s که ایجاد شد برای برادوی تئاتر تئاتر موسیقی و هالیوود موسیقی فیلم) ماه گذشته.

در میان خوانندگان مرد, تیلور یکی از متمایز ترین و لذت بخش و صداهایی. خود را منحصر به فرد زنگی و تحویل آسان و سبک و تاکید بر واژگان از هر کلمه. در زندگی حرفه ای پوشا 52 سال او را به فروش بیش از 100 میلیون رکورد جذب اختصاص داده شده زیر از کسانی که آهنگ های خود را ساده و مردمی و معنی دار است. ‘کودک شیرین James’, ‘آتش و باران’, ‘Copperline’ و تفسیر خود را از کارول کینگ ‘شما رو دوست” هستند و شواهد از خود درخشش.

دیر شده

این خواننده آمریکایی که به نوبه خود خواهد 72 در مارس 12, شده است پرکار اواخر. در سال 2008 او منتشر شده را پوشش می دهدکه تا به حال نسخه از آهنگ های محبوب مانند “سگ تازی سگ’, ‘سوزان” و “در برادوی’. پنج سال پیش قبل از این دنیا به حال خود آهنگ اصلی. و در حال حاضر پس از یک انتظار طولانی ما استاندارد آمریکا.

در طول سال بسیاری از خوانندگان را تولید کرده اند تلفیقی از استانداردهای – بسیار با نفوذ و محبوب ترین آهنگ ها نوشته شده از 1920s به 1950s و گلچین از برادوی, موسیقی, تئاتر, هالیوود, موزیکال و ضبط پاپ یا جاز در آلبوم. اکثر استانداردهای ارائه شده توسط تایمر مانند فرانک سیناترا Nat King Cole, الا فیتزجرالد, Nina Simone Sammy Davis Jr, دین مارتین و دیگر بزرگان آن دوران است.

پس از سال 1970 برخی از به یاد ماندنی ترین پرونده های منتشر شده توسط Willie Nelson, Linda Ronstadt ری چارلز هری نیلسون, Bryan Ferry از Roxy Music, Diana Krall و Buble مایکل. در سال 2014 لیدی گاگا همکاری با جانباز هنرمند تونی بنت در این آلبوم Cheek To Cheek.

Rod Stewart منتشر 67 استانداردهای بیش از پنج جلد و اگر خود را در اوایل تلاش تحسین شد بعد از آنهایی که انتقاد برای بودن بیش از حد فرمول محور. هر چند George Michael به حال برخی از خوب renditions در آهنگ ها از قرن گذشتهاین آلبوم کاملا مطابقت با تصویر خود را. این تلاش توسط پل مک کارتنی و باب دیلن به خود جلب انتقاد به هیچ کس مربوط آواز خود را سبک با کسانی که کلاسیک.

در فرم

در بهترین renditions از استانداردهای خواننده حفظ عطر و طعم از آهنگ اصلی و در عین حال می افزاید: او فردی را لمس کنید. این است که در آن آمریکایی استاندارد نمرات. تیلور صدای بافت و تحویل سبک تغییر نکرده و او برای تلفن های موبایل به عنوان تازه به عنوان او 45 یا 50 سال پیش.

او شروع با ‘My Blue Heaven;, محبوبیت توسط ژن Austin در سال 1928 و به شرح زیر است تا با هنری مانچینی ‘رودخانه ماه’ و جاز استاندارد ‘Teach Me Tonight’. لیست آهنگ شامل “شما رو به دقت آموزش داده’ و ‘سوری با حاشیه در بالا ایجاد شده توسط راجرز-هامراشتاین دوم و ژن کلی محبوبیت ‘تقریبا مثل این است که در عشق’.

مورد علاقه های شما هستند راجرز-هارت زیبایی ‘قلب من هنوز ایستاده’, Billie Holiday را خدا نگهدار کودک و Hoagy کارمایکل شاهکار ‘به نزدیکی شما. کمک صاف و متنوع ترتیبات شامل آکوستیک گیتار, ویولن, ویولن سل, ترومپت, سازدهنی, ملایم, گیتار برقی و اساسی کوبه ای, تیلور طول می کشد این آهنگ ها به سطح دیگری. صدای او است که باعث می شود شما از شنا در اقیانوس نوستالژی صبح و یا شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>