کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra روز یکشنبه به اشتراک گذاشته ویدئو ظاهرا نشان دادن جامع دانشجویان مورد ضرب و شتم توسط پلیس و گفت: اگر هیچ اقدام گرفته شده است اهداف دولت خواهد ایستاد ،

او همچنین متهم به خانه وزیر و پلیس دهلی از “دروغ” است که جامع دانشجویان بودند مورد ضرب و شتم داخل کتابخانه.

همچنین بخوانید: پلیس stomped بر ما پرتاب نقض حقوق بشر در آمریکا: جامع دانشجویان

“نگاه کنید که چگونه پلیس دهلی است که کورکورانه آزار دانش آموزان در کتابخانه. یک پسر عمومی خود کتاب اما پلیس ادامه دارد به او حمله با باتوم” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

“خانه وزیر و پلیس دهلی دروغ زمانی که آنها گفت: دانش آموزان بودند مورد ضرب و شتم تا در کتابخانه او گفت:” در یک صدای جیر جیر در هندی.

“اگر هیچ اقدام گرفته شده است و حتی پس از تماشای این جامع تصویری به اهداف دولت خواهد غرفه در معرض قبل از کل کشور,” او گفت:..

پلیس گفت این ویدئو آمده است تا دانش خود را و آنها را بررسی و آن را به عنوان بخشی از خود را در حال انجام پروب ویژه کمیسر پلیس (هوش) Praveer Ranjan گفت.

48-ویدئو دوم ظاهرا نشان می دهد برخی از هفت به هشت شبه نظامی و پرسنل پلیس وارد پیر خواندن سالن و ضرب و شتم دانشجویان با باتوم.

در دسامبر 15, پلیس وارد دانشگاه پردیس به دنبال خارجی ها بودند که درگیر در حوادث خشونت و آتش سوزی چند متر دورتر از موسسه آموزشی در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون.

پلیس تا به حال با آن مواجه توپخانه ضد هوایی بیش از آن اتهام اقدام بر دانش آموزان در کتابخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی