جامو و کشمیر کمدین, خوانندگان, عضویت در دست به گسترش COVID-19 آگاهی

یک کمدین و برخی از خوانندگان و skit بازیکنان ملحق شده اند دست به منظور بالا بردن آگاهی در میان کشمیر را جمعیت روستایی مورد COVID-19 شیوع و اقدامات احتیاطی لازم به هشت بیشتر موارد مثبت گزارش شد در روز سه شنبه.

کشمیر را Johnny Lever-مانند کمدین Nazir جاش به طور گسترده ای شناخته شده برای خود شخصیت معروف Ahad Raaze آمده است با یک عملکرد انفرادی خود را در سبک منحصر به فرد.

“کمدی نیز یک رسانه مهم برای رسیدن به توده ها. در واقع هنر می تواند نقش حیاتی در مردم درک مفاهیم مورد این ویروس مرگبار است. آقای جاش در یک COVID-19 پیام برای ارسال پیام به مخاطبان بزرگتر”, منشی, Jammu and Kashmir, آکادمی هنر, فرهنگ و زبان, Muneer-Ul-Islam گفت.

آقای اسلام گفت: فرهنگی آکادمی در حال آمدن است تا با برنامه های سرگرمی برای مخاطب محلی تحت عنوان “با هم ما غلبه خواهیم کرد”. “چند تن از هنرمندان شده کارتون که کمک هنر خود را تکه از خانه های خود. ما باید راه اندازی چند آهنگ در COVID-19 شیوع و دریافت یک پاسخ به” آقای اسلام گفت.

آهنگ بودند خوانده شده توسط خوانندگان برجسته جامو و کشمیر در زبان های مختلف از جمله اردو کشمیر Dogri های پنجابی و غیره.

“علاوه بر این, اکشن, فیلم, آهنگ, دهنی, تلفیق, (Laddi شاه) رسانه تصویری-سحر و جادو سرگرم کننده راه اندازی شده است. به عنوان این بیماری همچنان به تکامل وجود دارد نیاز به یک رویکرد پیشگیرانه برای کمک به اطمینان از ایمنی مردم است. وجود دارد نیاز بیشتری به تولید آگاهی در محلی به زبان خود و ملودی,” او اضافه شده است.

UT شاهد کمترین تعداد مبتلايان در روز سه شنبه.

“تنها هشت موارد مثبت ثبت شده است در روز سه شنبه و 14 بهبود. شش تازه موارد از کشمیر و از دو بخش جامو. از مجموع 278” J&K سخنگوی Rohit Kansal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>