جامو و کشمیر مکان ‘Red مناطق تحت round-the-clock نظارت

در جامو و کشمیر دولت تنظیم دقیق دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای تعیین “مناطق قرمز” به طور قابل توجهی آمار coronavirus با ساکنان وجود دارد در زیر قرار داده شده round-the-clock نظارت است.

با توجه به دستورالعمل صادر شده توسط J&K دولت مناطق قرمز را ببینید “100% مستند” خواهد شد و به طور کامل مهر و موم شده disallowing هر جنبش در سراسر مرزهای خود. “هیچ بیرون یا درون جنبش اجازه داده می شود. وجود خواهد داشت تنها یک باز به منطقه قرمز به سرنشین دار توسط naka و دادرس. برچسب نشان می دهد منطقه قرمز خواهد بود در حال حاضر در نقطه ورود و خروج” گفت: به دستور دولت.

کل منطقه قرمز را تحت نظارت و با مردم تماس گرفته خواهد شد به صورت دوره ای برای دوباره چک کردن علائم است. “وجود خواهد داشت یک 100% نظر سنجی و غربالگری همه افراد در منطقه قرمز. نظارت روش در حال حاضر صادر شده و خواهد شد و درخواست صدور مجدد با بهبود. نتایج حاصل از بررسی باید یکپارچه شده با ‘Aarogya Setu’ به عنوان آنجا که ممکن است” منظور گفت.

بررسی جغرافیایی-نقشه برداری

دقیق غربالگری سلامت از مخاطبین و همه ارواح در 300 متر انجام خواهد شد و با بررسی نتایج geo-نقشه برداری.

دولت تعیین شده Tehsildars به عنوان به طور کلی مدیران برای مناطق قرمز. “یک Tehsildar خواهد بود با کمک Tehsil عرضه افسر Tehsil رفاه اجتماعی افسر مهندسین داروسازان به ارائه خدمات ضروری و مواد غذایی و دارو و غیره. سیستم عبور برای خدمات ضروری و یا اضطراری راه اندازی خواهد شد و تمام اقدامات احتیاطی لازم را قبل از ورود و خروج مناطق قرمز باید به دنبال” منظور گفت.

دولت برنامه ای برای ادغام یک خط تلفن و مرکز تماس برای مناطق قرمز.

این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط رئیس, منشی, B. V. R. Subrahmanyam دولت که یک منطقه قرمز اعلام خواهد شد در مورد تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد و خوشه و انتقال و خواهد بود و بر اساس یک ارزیابی توسط یک معاون کمیسر ارشد پزشکی و سرپرست پلیس.

77 مناطق قرمز در کشمیر 15 واقع در شهر سرینگر. “همه ورود و نقاط خروج از تمام مناطق اعلام شده به عنوان مهار مناطق شده اند مهر و موم شده با جابجایی موانع. در مجموع 45 امتیاز را قادر می سازد دسترسی به داخل و خارج از آنها ارائه خواهد شد به عنوان و زمانی که مورد نیاز” گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>