جامو و کشمیر پلیس قرنطینه پس از پاسبان سی را تست مثبت

نمرات پلیس قرنطینه در کشمیر در روز پنج شنبه پس از یک پلیس و یک sub-بازرس آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در مرکز و شمال کشمیر. در ضمن 14 جدید موارد مثبت دادند تا تعداد کل موارد در J&K برای 314.

یک مقام رسمی گفت: پاسبان ارسال شده با هند رزرو پلیس (IRP) 3 گردان در Bemina سرینگر تا به حال آزمایش مثبت است. گزارش های اولیه نشان می دهد که پلیس است که از Budgam را Rathsuna ممکن است قرارداد این ویروس پس از آینده در تماس با یک عضو از Tablighi Jamaat در سرینگر مسجد.

“تماس با ردیابی آغاز شده است گفت:” یک مقام رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود. “بسیاری از نیروهای پلیس خواهد بود تهدید” رسمی اضافه شده است.

چندین پلیس بودند قرنطینه در شمال کشمیر را Kupwara پس از یک sub-بازرس آزمایش مثبت در روز چهارشنبه.

“خانواده قرنطینه شده در زیر منطقه بیمارستان Kupwara” یک مقام گفت. “نمونه sub-بازرس در حال حاضر فرستاده شده برای تست. به عنوان یک اقدام احتیاطی مخاطبین از زیر-بازرس در پلیس توصیه شده است به ماندن در انزوا” رسمی اضافه شده است.

در ضمن J&K سخنگوی دولت گفت: تعداد کل COVID-19 موارد را لمس کرده بود و 314.

“چهارده جدید موارد مثبت coronavirus همه از کشمیر تقسیم شدند گزارش روز پنج شنبه” سخنگوی گفت.

در ضمن دو مطلب COVID-19 بیماران بهبود یافت و مرخص شد از سرینگر بیمارستان.

بخشی کمیسر کشمیر Pandurang K. قطب گفت: J&K خواهد بود در میان چند متحده/اتحادیه سرزمین به آغاز سریع تست آنتی بادی در مناطق قرمز به زودی.

بخشی از کمیسر گفت: سریع تست آنتی بادی خواهد بود انجام شده در نقطه ای در منطقه قرمز مناطق. “این آزمون را به نتایج فورا اینکه آیا فرد در معرض coronavirus یا نه” او گفت:.

او گفت: همه 80 مناطق قرمز مشخص شده در کشمیر بخش “باقی خواهد ماند قرمز مناطق تا 42 روز”. “مگر هیچ مورد مثبت از COVID-19 شناسایی شده است. اگر هر مورد جدید تشخیص داده شده است در این مناطق پس از آن تاریخ این منطقه را دوباره باقی می ماند یک منطقه قرمز برای یکی دیگر از 42 روز,” او گفت:.

او گفت: مردم خواهد بود پرسید: برای دانلود Arogya Setu برنامه بر روی تلفن همراه خود را برای اطلاعات در آموزش و پرورش و ارتباطات اهداف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>