جامو و کشمیر به تحدید حدود کمیسیون

حدود شش ماه پس از ایالت جامو و کشمیر شد و تقسیم سرزمین های اتحادیه J&K و لاداخ دولت نقل مکان کرد و در روز دوشنبه شروع به تحدید حدود از مجمع در حوزه J&K.

در درخواست توسط وزارت امور قانونگذاری وزارت قانون و عدالت رئیس کمیساریای انتخابات Sunil Arora روز دوشنبه به نام انتخابات کمیسر Sushil چاندرا خود را به عنوان نامزد به پیشنهاد کمیسیون تحدید حدود برای جامو و کشمیر یک EC سخنگوی گفت.

همانطور که در جامو و کشمیر ساماندهی قانون 2019 که با تصویب شد مجلس شورای اسلامی در اوت 5 سال گذشته و آمد به اثر در تاریخ 31 اکتبر قلمرو اتحادیه J&K یک مجمع در حالی که Ladakh خواهد شد. این عمل بیشتر گفت: تعداد کرسی در مجلس J&K خواهد بود از افزایش 107 تا 114 پس از تحدید حدود بر اساس سرشماری سال 2011.

یک مقام رسمی از کمیسیون گفت: EC شد و آماده ارائه منشیگری کمک به این کمیسیون پس از منصوب به عنوان آن نیاز به انجام است.

EC برگزار شده بود یک جلسه در ماه اوت سال 2019 به بحث در مورد تحدید حدود فرایند و ثبت نام دو مقام بود که در کار قبلی تحدید حدود تمرینات منابع گفت. آقای آرورا تا به حال پس از آن گفت که EC آماده بود که دولت بود.

با توجه به تحدید حدود قانون کمیسیون 2002 کمیسیون تحدید حدود تعیین شده توسط این مرکز به سه نفر: یک خدمت یا قاضی بازنشسته دیوان عالی کشور به عنوان رئیس و رئیس کمیساریای انتخابات یا انتخابات کمیسیون معرفی شده توسط CEC و دولت انتخابات کمیسیون به عنوان اعضای سابق مقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>