Janaki Sabesh می گوید داستان برای کودکان آنلاین

آیا شما احساس می کنید مثل شما نیاز به یک تنگ در آغوش? محله دوستانه شما فیل Gajapati Kulapati است حق در اینجا به شما یکی است. شخصیت از Tulika کتاب است و تمام زمان های مورد علاقه; گوش دادن به بازیگر و قصه Janaki Sabesh تصویب داستان خود را آنلاین احساس می کند دقیقا مانند یک آغوش گرم از فیل خود را.

در این جلسه که Janaki را زنده در Instagram در 17 مارس برای اولین بار بود که بخشی از داستان سرایی رویداد توسط Lil مسیرهای پیاده روی و Golpo – قصه های نامحدود. Lil مسیرهای ابتکار است که پدر و مادر جوان Avanti Natarajan و Rajavel Sundar آغاز شده برای به اشتراک گذاشتن سفر فرزند در حالی که Golpo است Janaki این سازمان است که دارای داستان سرایی جلسات و کارگاه های آموزشی. با هم, آنها برنامه ریزی برای میزبانی آنلاین داستان سرایی جلسه در ساعت 5 بعد از ظهر هر روز تا 31 مارس است.

Janaki Sabesh tells stories for children online

وام جلسات مقدار زیادی از تشویق خوب با علامت تجاری singsong راه از روایت داستان است Janaki که همچنین نوشته شده کتاب برای کودکان با Tulika, به نام جنگل قصه گویی جشنواره. “Avanti و من تصمیم به انجام کاری آنلاین برای کودکان در خانه با توجه به وضعیت کرونا” او می گوید: صحبت کردن بیش از تلفن از چنای. برای Janaki که استفاده می شود به گفتن داستان در مقابل مشتاق چهره های خندان و “ارضاء فوری” که او دریافت, گرفتن راحت با فضای آنلاین را در زمان برخی از زمان. “من shying دور از آن برای مدتی” او اذعان می کند.

اما پاسخ به اولین جلسه شامل ستاره فیل بود “قاطع” و Janaki تصمیم به شیرجه رفتن در سمت راست. “من در جلسات آنلاین بیش از حد آهنگ ها و اقدام, پرتاب,” او می گوید و می افزاید که او در بر داشت یک “کل جدید مخاطب”.

Janaki و Avanti دومی یک هنرمند خودش تصمیم به اضافه کردن به داستان سرایی جلسات — در پایان هر یک از آنها یک هنر است, آموزش توسط Lil مسیرهای پیاده روی. “برای این Avanti و راج خواهد شد پیوستن من از سالم” می افزاید: Janaki. او روایت غرب آفریقا افسانه های قومی واجدادی Anansi عنکبوتبرای مثال بود و پس از دو دقیقه هنر جلسه که در طی آن Avanti نشان داد کودکان چگونه به قرعه کشی ساده عنکبوتی. کودکان را تشویق به ارسال عکس از نسخه خود را از عنکبوت بیش از حد و Janaki و تیم هیجان زده شد برای دیدن مطالب ارسالی. “ما نخوانده بودند و آب گرفتگی با Anansi عنکبوت” او می خندد.

Janaki Sabesh tells stories for children online

این تیم در تلاش است به آمده تا با ایده های جدید برای هر جلسه. دیروز آنها برجسته خود را Golpo صنایع دستی فعالیت است. Avanti نشان داد پدر و مادر و فرزندان, چگونه به چهار فنجان با یک تکه کاغذ با کلمات نوشته شده در هر طرف. او پس از آن به تشویق آنها را به آمد تا با داستان های خود را با استفاده از کلمات و همچنین به اشتراک گذاری ویدئوها و عکس ها از فعالیت های.

در حالی که Janaki موافق است که “هیچ چیز نمی تواند به دور از چهره به چهره تعامل با کودکان” او اضافه می کند که او در می یابد آن را تشویق به دیدن قلب گرم شدن پیام ها از پدر و مادر و حتی پدربزرگ و مادربزرگ. “این خوب است که هر کس در پیوستن به” او می گوید:, و اضافه کرد که در نهایت همه او می خواهد به انجام در حال حاضر است “گسترش لبخند”.

آنلاین داستان سرایی رویداد در ساعت 5 بعد از ظهر هر روز تا 31 مارس است. پیوستن به این تیم زندگی می کنند با پیروی @maajanaki و @liltrails. این ویدئوها را نیز آپلود در Facebook صفحه Golpo قصه و LilTales’ IGTV.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید