تامیل نادو را Janani Narayanan و Vrinda Rathi بمبئی شد و نام بین المللی در پنل ICC توسعه داوران در روز چهارشنبه. اعلام می آید به زودی پس از راه اندازی 100% کریکت 12 ماه کمپین برای ساخت در شتاب از ICC زنان T20 جام جهانی 2020.

یک مهندس نرم افزار, Janani نوشت: او umpiring امتحانات در سال 2015 قبل از officiating در TNCA لیگ.

به زبان هندواو گفت: “من بازی نمی کریکت اما همیشه می خواست می شود در ارتباط با این بازی. من می توانم نوشتن امتحانات من تنها در سال 2015 از آنجا که زنان اجازه نداشتند قبل از آن.”

34 ساله گفت: او idolises اواخر دیوید چوپان انگلستان و بازنشسته هند داوری S. Venkatraghavan. Janani شده است umpiring در مسابقات داخلی پس از سال 2018 است.

“این احساس بزرگ می دانیم که Vrinda و من پذیرفته شده به ICC توسعه پنل. این به من می دهد فرصتی برای یادگیری از سالمندان در مدار و بهبود در سال به آمده است. کریکت تبدیل به بخشی از زندگی روزمره من از آنجا 90s و من مشتاقانه منتظر به ارتباط با ورزش در یک سطح بالاتر” گفت: Janani.

Vrinda, 31 سابق تیم اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن که نگه داشته است نمرات در مسابقات بین المللی نیز شده است umpiring در هند کریکت داخلی از سال 2018 است. او الهام گرفته شده بود را به umpiring پس از تماشای بازنشسته زن داوری کتی عبور از نیوزیلند در جام جهانی فوتبال زنان در سال 2013 است.

“من احساس افتخار به نام ICC توسعه پنل به این باز می شود راه های جدید برای من است. من مطمئن هستم که من را به یاد بسیاری از دیگر اعضای پنل و نگاه به جلو به آینده تکالیف” گفت: Vrinda. “پس از بازی کریکت و همچنین officiated به عنوان یک گلزن این یک پیشرفت طبیعی برای من است و من خوشحال هستم در این راه همه چیز آشکار شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی