ژاپن تصویب دگزامتازون به عنوان coronavirus درمان

ژاپن در وزارت بهداشت تصویب کرده دگزامتازون ارزان و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید به عنوان یک دوم درمان COVID-19 بعد از یک دادگاه در بریتانیا نشان داد که این دارو کاهش می یابد, نرخ مرگ و میر در بیماران بستری.

همچنین بخوانید: انگلستان coronavirus واکسن باعث پاسخ ایمنی در اوایل تست

وزارت شامل دگزامتازون به عنوان یک گزینه برای درمان همراه با Gilead Sciences Inc داروی ضد ویروسی remdesivir در نسخه جدید به آن کتاب است. تجدید نظر شد و به طور گسترده ای گزارش شده توسط رسانه ها در روز چهارشنبه شد و مشاهده کرد.

سهام Nichi-آسفالت شرکت داروسازی در میان کسانی است که برای تولید مواد مخدر به دست آورد تا آنجا که 6.5 درصد در اوایل تجارت است.

در نتایج اعلام شده در ماه گذشته یک دادگاه توسط محققان در انگلستان نشان داد که دگزامتازون به عنوان اولین دارو برای صرفه جویی در زندگی COVID-19 بيمار در چه دانشمندان گفت: دستیابی به موفقیت بزرگ در coronavirus بیماری همه گیر.

نتایج کامل بزرگ تصادفی کارآزمایی بالینی منتشر شد جمعه گذشته در مجله پزشکی نیوانگلند تایید مزایا برای افراد با پیشرفته یا متوسط بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>