ژاپن سرسختانه هزاران نفر به عنوان باران شلاق جنوبی کیوشو

ژاپن خواسته هزاران نفر از مردم به تخلیه خانه های خود را در آن در غرب جزیره کیوشو رسانه ها گفت: پس بی سابقه بارش باران های سیل که در آن 15 نفر می ترسید مرده و نه از دست رفته.

با منطقه در مواجهه با خطر سیل و رانش زمین, مقامات گفت 92,200 خانوار در استان از کوماموتو و Kagoshima به تخلیه خانه های خود Kyodo news agency گفت.

“بارش سنگین است به احتمال زیاد برای ادامه تا روز یکشنبه و مردم در این منطقه نیاز به حداکثر هشدار” نخست وزیر شینزو آبه گفت که به عنوان بسیاری از 10,000 سربازان فرستاده خواهد بود برای پیوستن به عملیات نجات.

جاری شدن سیل از کوما رودخانه در این منطقه قطع شده بود خانه و شسته پل گفت: ملی پخش NHK که نمایش تلویزیونی فیلم از خانه ها و اتومبیل های هولناک توسط muddy waters.

NHK گفت: 15 ترسید مرده شامل 14 که دچار ایست قلبی در منزل سالمندان در کوماموتو که غوطه ور شد با افزایش آب به نقل از فرماندار استان.

نه بیشتر از دست رفته بودند آن اضافه شده و با یکی از جانبازان در یک بیماری جدی است.

ژاپن و خدمات خود را کاهش داد هشدار از بالاترین سطح آن را تا به حال در ابتدا نوشته شده به هشدار می دهند در برابر سیل و رانش زمین باعث باران هرگز قبل از دیده می شود در منطقه پخش گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>