مقامات ژاپنی روز پنج شنبه با صدور حکم بازداشت برای یک سابق آمریکا سرباز نیروهای ویژه و دو مرد دیگر به ظن قاچاق سابق Nissan Motor Co, رئیس, Carlos Ghosn خارج از ژاپن است.

حکم صادر شده برای سابق ایالات متحده سبز کلاه بره مایکل تیلور و دو مرد دیگر جورج-آنتوان Zayek و پیتر تیلور دادستان در بیانیه ای گفت. حکم نیز صادر شده برای Ghosn به صورت غیر قانونی خروج از کشور, دادستان گفت.

Ghosn فرار به لبنان, خانه دوران کودکی خود را در پایان سال گذشته در حالی که او در انتظار محاکمه به اتهام زیر-گزارش درآمد نقض اعتماد و سوء استفاده از منابع مالی شرکت که همه او را انکار می کند.

دستگیری حکم آمده روز پس از دادستان جستجو توکیو از Ghosn سابق وکیل.

لبنان و ژاپن در حدود 40 روز برای تصمیم گیری که آیا Ghosn خواهد بود تحویل به ژاپن یا محاکمه در لبنان گزارش رویترز هفته گذشته است.

دو کشور هیچ معاهده استرداد و لبنان نیست و به طور معمول دست اتباع خود. Ghosn حقوقی تیم امید برای برگزاری دادگاه در لبنان که در آن خودکار سابق اجرایی دارای روابط عمیق و امیدوار است برای پاک کردن نام خود را.

Ghosn زده در آنچه که او به نام ژاپن را ناعادلانه دستگاه قضایی و گفت: جایگزین به فرار شده اند به صرف بقیه عمر خود را بیحال شدن در توکیو بدون محاکمه عادلانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی