ژاپن چاقو حمله می شود حکم اعدام برای قتل 19 نفر

یک مرد ژاپنی به اعدام محکوم شد و در روز دوشنبه برای کشتن 19 افراد معلول در یک چاقو دست داد و بیداد در سال 2016 است که یکی از پس از جنگ ژاپن بدترین کشتار جمعی.

ساتوشی Uematsu, 30, حال اعتراف به سلاح سرد به مرگ یا مجروح شدن قربانیان در یک مرکز مراقبت برای افراد با معلولیت های ذهنی که در آن او تا به حال یک بار کار می کرد در ساگامیهارا جنوب غربی توکیو. بیست و شش نفر دیگر زخمی شدند. بسیاری از قربانیان با چاقو به آنها آرام گرفت.

قتل عام ارسال یک شوک از طریق این کشور که در آن جرم و جنایت خشونت آمیز نادر است که با توجه به سخت کنترل اسلحه. Uematsu گفت: جلسه دادگاه در ماه گذشته است که کسانی که ناتوان از برقراری ارتباط با دیگران یک بار به جامعه و کشتن آنها خواهد بود خوب برای جامعه با توجه به رسانه های داخلی.

‘شدید maliciousness’

صدور حکم Uematsu به اعدام ریاست قاضی Kiyoshi Aonuma اشاره به خشونت از جرم و جنایت. “این جنایت بود قبل از عبادت و وجود شواهد قوی از میل به کشتن” Aonuma گفت: دادگاه با اعضای خانواده قربانیان. “این maliciousness از این بود شدید.”

Uematsu لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار سیاه و با موی دم اسبی در یک موی دم اسبی نشسته به دنبال آرامش در قاضی در جلسه دادگاه. او گفت: در طول برگزاری جلسه دادگاه در ماه گذشته که او به هیچ وجه قصد جذاب بدون توجه به آنچه در حکم رسانه های داخلی گزارش شده است.

دفاع او استدلال در شروع دادگاه در ماه ژانویه که Uematsu شد و ذهنی بی کفایت و یا کاهش ظرفیت در زمان حادثه به علت استفاده از ماری جوانا. اما دادستان گفت که او می تواند به طور کامل مسئول عمل خود را در نظر قاضی را تایید کرد.

افراد معلول به خصوص معلولیت های ذهنی می تواند هنوز هم رنج می برند ننگ و شرم در ژاپن و نام بسیاری از قربانیان ساخته شده با توجه به خواسته خانواده خود را.

“این واقعا سخت سه سال و هشت ماه” گفت: تاکاشی اونو که پسر بود و زخمی در حمله, در یک کنفرانس خبری. “من می خواهم به نگه داشتن کار برای ایجاد وضعیت بهتر برای کسانی که با معلولیت و برای ایجاد یک جهان که در آن خانواده های کسانی که با معلولیت های ذهنی احساس می تواند کمی تسکین” آقای Ono اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید