ژاپن علائم سونامی سالگرد هیچ دولت یادبود در میان ویروس

برخی از ساکنان در طول ژاپنی ساحل شمالی روز چهارشنبه ایستاده در کنار جاده و مشرف به دریا ارائه سکوت دعا برای عزیزان خود را از دست داد در یک زلزله و سونامی نه سال پیش. اما در توکیو و بسیاری از جاهای دیگر در سراسر ژاپن روز بود که به خاطر بدون اصلی دولت مراسم با توجه به شیوع کروناویروس.

در 11 مارس 2011 قدر 9.0 زلزله و پس از آن سونامی ویران بزرگ عصری ژاپن در ساحل شمالی و باعث یک بحران در یک نیروگاه هسته ای در فوکوشیما آلوده مناطق بزرگ و جابجا بسیاری از ساکنان.

برای هشت سال گذشته ساکنان و مقامات را جمع آوری و در محلی شهر سالن به دعا در حالی که در توکیو دولت برگزار اصلی یادبود با حضور امپریالیستی اعضای خانواده زنده تلویزیونی در سراسر کشور.

در این سال یادبود حوادث شده اند به نام زیر شینزو آبه درخواست برای لغو, به تعویق انداختن یا کوچک تجمعات به عنوان بخشی از اقدامات برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

Japanese Prime Minister Shinzo Abe, center, observes a moment of silence at 2:46 p.m. when a magnitude 9.0 earthquake struck off Japan's northeastern coast nine years ago, at the prime minister's office in Tokyo, on Wednesday, March 11, 2020.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد, مرکز, مشاهده یک لحظه سکوت در 2:46 بعد از ظهر هنگامی که قدر 9.0 زلزله زده کردن ژاپن در سواحل شمال شرقی نه سال پیش در دفتر نخست وزیری در توکیو در چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

در توکیو آقای آبه و وزرای خود را به جمع آوری در دفتر نخست وزیر به ارائه یک نماز سکوت در 2:46 بعد از ظهر لحظه ای دریایی زلزله زده.

در فاجعه-آمار شهرها در Iwate, Miyagi و فوکوشیما میز قرار داده شد و برای بازدید کنندگان به ثبت نام پیام ها و ذخیره کردن گل.

به طور جداگانه چند صد نفر و از جمله ضد هسته ای در اعتراض به جمع آوری در توکیو Hibiya پارک به مناسبت سالگرد با موسیقی و سخنرانی.

زلزله و سونامی در سمت چپ بیش از 18000 نفر کشته و تخریب بسیاری از خانه ها و کسب و کار. بحران در نیروگاه فوکوشیما ارسال بیش از 160 ، 000 نفر در حال فرار از این منطقه است. بیش از 40,000 هنوز هم قادر به بازگشت به خانه با توجه به تابش آلودگی و نگرانی.

ژاپن تایید کرده است بیش از 1,250 موارد coronavirus از جمله 696 از کشتی کروز و 19 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>