ژاپن وزیر قاطع که برگ های کشتی آزمایش ویروس

ژاپن وزیر بهداشت عذر خواهی کرد روز شنبه پس از یک زن بود که مجاز به ترک coronavirus آلوده کروز کشتی لنگر انداخت در نزدیکی توکیو آزمایش مثبت برای ویروس.

این زن در 60s متحرك الماس شاهزاده در یوکوهاما در روز چهارشنبه پس از دو هفته قرنطینه در هیئت مدیره بود اما داشت به مثبت زیر را یکی دیگر از تست در Tochigi ریاست شمال توکیو است.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در یک کنفرانس خبری در توکیو در شنبه شب که 23 نفر بودند متحرك در روز چهارشنبه و پنج شنبه تا به حال قرار نیست آزمون پس قبل از Feb. 5 و این وزارت در تلاش بود برای رسیدن به آنها را برای رسیدن مجدد.

“ما عمیقا عذر خواهی برای این وضعیت ناشی از نظارت ما” آقای کاتو گفت. “ما همه اقدامات لازم مانند دو چک برای جلوگیری از عود.”

کشتی کروز متعلق به کارناوال پارسیان و حمل برخی از 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه شده در یوکوهاما پس از Feb. 3.

دولت ژاپن با آن مواجه است در حال رشد سوال در مورد این که آیا آن در حال انجام است به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش coronavirus که در چین نشات گرفته و به کشته شدن بیش از 2400 عنوان توکیو آماده برای میزبانی بازی های المپیک تابستانی 2020 در ماه جولای.

وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشاوره برای ژاپن به سطح 2 در آن چهار درجه در مقیاس در روز شنبه به دلیل آنچه در آن نامیده می شوند “پایدار جامعه گسترش یافته است.”

تعداد تایید موارد داخلی به رشد 132 پس از وزارت بهداشت و درمان گفت: در روز شنبه را تایید کرده بود 27 جدید آنفولانزا مانند بیماری است.

است که جدا از بیش از 600 نفر از الماس شاهزاده بزرگترین غلظت از عفونت در خارج از چین است.

در میان موارد جدید در روز شنبه بود که یک پسر زیر 10 سال در شمال استان هوکایدو و همچنین یک معلم در استان چیبا در شرق توکیو که رفته بود به مدرسه در حالی که او تا به حال علائم.

کودکان تصور شده احتمالا کمتر در معرض این ویروس جدید با کمتری گزارش شده عفونت در افراد جوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>