ژاپن المپیک پنل رسمی است coronavirus

ژاپن کمیته ملی المپیک معاون Kozo Tashima گفت: او قرارداد coronavirus.

“امروز من نتیجه تست مثبت نشان جدید coronavirus” Tashima گفت: در بیانیه صادر شده از طریق فدراسیون فوتبال ژاپن, که او نیز سر.

“من یک تب خفیف. معاینات نشان داد نشانه ای از ذات الریه اما من خوب است. من به تمرکز بر روی درمان و زیر نظر پزشکان توصیه,” او گفت:.

Tashima گفت که او تا به حال شده است در یک سفر کسب و کار از تاریخ 28 فوریه برای اولین بار از رفتن به بلفاست برای شرکت در نشست عمومی سالانه بین المللی فوتبال مدیره کانون (IFAB).

از مارس 2, او بازدید آمستردام برای اتحادیه فوتبال اروپا (UEFA) جلسه ای برای ارائه در ژاپن پیشنهاد برای 2023 جام جهانی زنان.

و در مارس 3, او با حضور در یک نشست عمومی از همان بدن است.

“در آمستردام و در اروپا در اوایل ماه مارس در سطح عصبانیت در برابر رمان coronavirus نمی شد همان است که در حال حاضر” او در بیانیه ای گفت:.

“هر کس هنوز انجام آغوش handshakes و bises (بوسیدن گونه).”

او سپس به ایالات متحده سفر کرد و به تماشای ژاپنی تیم زنان در عمل و به لابی برای جام جهانی فوتبال زنان قبل از بازگشت به خانه در 8 مارس.

“در ایالات متحده بیش از حد حس بحران در مورد رمان coronavirus بود به عنوان جدی نیست که در حال حاضر,” او گفت:.

کارکنان در ژاپن PERSIAN شده اند کار از خانه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس اما Tashima گفت: او رفت و به انجمن ساختمان چندین بار در هفته گذشته و با حضور در جلسات. او شروع به احساس لرز و با تجربه یک تب خفیف از یکشنبه. او رفت و به محلی بهداشت عمومی مرکز در روز دوشنبه و به آنها گفت در مورد سفر تاریخ است.

در طول یک گردهمایی Tashima گفت: او را دیدم سوئیس و صربستان, فوتبال, ستاد, چه کسی باید آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه وی افزود: هنوز روشن نیست که چگونه او قراردادی عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید