ژاپن می گوید بازی های المپیک توکیو ممکن است به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: برای اولین بار در روز دوشنبه که توکیو در بازیهای المپیک ممکن است نیاز به تعویق افتاد اگر این رویداد را نمی توان برگزار شد و در آن “فرم کامل” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) گفت: روز یکشنبه پس از نشست اضطراری آن است که پله های آن “برنامه ریزی سناریو” برای سال 2020 بازی با توجه به شروع در جولای 24, از جمله به تعویق افتادن احتمالی.

آقای آبه گفت که در حالی که لغو این بازی ها شد نه یک گزینه تاخیر شد و در حال حاضر بر روی کارت در صورتی که تنها راه برای برگزاری این رویداد در آن فرم کامل است.

“در صورتی که دشوار می شود ممکن است ما هیچ گزینه ای جز در نظر گرفتن تعویق انداختن بازی گفت:.

او گفت: او منتقل و نظرات خود را به توکیو بازی رئیس Yoshiro موری در روز یکشنبه که پس از آن مورد بحث و بررسی این موضوع را با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

تحت فشار از ورزشکاران فدراسیون ها و کمیته ملی برای به تعویق انداختن بازی های المپیک را جزئی U-نوبه خود در روز یکشنبه پس از مدتها اصرار با توکیو برگزارکنندگان است که این بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

توکیو 2020 برگزارکنندگان را آغاز کرده اند پیش نویس تاریخ جایگزین برای بازی های المپیک, منابع گفته اند خبر داد.

بیش از 13000 نفر کشته شده اند در سطح جهانی از شیوع کروناویروس آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته با کانون در حال حاضر در اروپا است.

از صبح روز یکشنبه ژاپن تا به حال 37 کشته و 1,055 coronavirus موارد به استثنای کسانی که از کشتی کروز که احتمالا در نزدیکی توکیو در ماه گذشته و عودت کنندگان در چارتر پرواز از چین شمارش توسط پخش عمومی NHK نشان داد.

آقای آبه گفت: همه مسافران از ایالات متحده از جمله ژاپنی شهروندان خواهد بود پرسید: برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود خود در ژاپن است.

در ایالات متحده حدود یک سوم ساکنان دستور داده شده است به ماندن در خانه به سرعت گسترش آنفولانزا مانند ویروس به عنوان موارد در سراسر کشور در صدر 32,000 با بیش از 415 مرده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ژاپن وزارت امور خارجه توصیه کرده است شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر فوری سفر به ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر