ژاپن به دنبال استرداد آمریکایی متهم در Carlos Ghosn فرار

توکیو دادستان گفت: در روز جمعه آنها را به ثبت درخواست برای استرداد دو آمریکایی بازداشت شده در آمریکا به اتهام کمک به Carlos Ghosn, رئیس سابق, نیسان, ژاپن فرار در حالی که او را به قید وثیقه.

همچنین بخوانید: چگونه Ex-نیسان رئیس پرید 14 میلیون دلار وثیقه برای فرار به لبنان

ما بیان ما عمیق ترین قدردانی از همکاری مقامات ایالات متحده نشان داده اند به درخواست ما توکیو منطقه دفتر دادستان در بیانیه ای گفت.

ما برنامه ریزی برای همکاری در تمام راه های ممکن است پس از استرداد روش برای این دو می تواند انجام شود به سرعت آن را گفت.

تکمیل استرداد درخواست می کند فورا معنی مایکل تیلور 59 ساله سابق سبز کلاه بره و امنیتی خصوصی متخصص و پسرش پیتر تیلور, 27, تحویل داده خواهد شد.

معاون دادستان Takahiro سایتو صدا خوش بین در مورد چشم انداز با تاکید بر این تصمیم شد تا به ایالات متحده است. این درخواست تا به حال به ثبت ظرف 45 روز از بازداشت.

آقای سایتو گفت: پیتر تیلور آمد به ژاپن در سال گذشته و در دیدار با آقای Ghosn در دفتر وکیل ژاپنی شش بار از جمله روز قبل از آقای Ghosn فرار.

ما باور داریم که توطئه فرار می تواند تنها دلیل سفر خود به ژاپن گفت.

اگر آنها در حال تحویل به تیلور دستگیر خواهد شد پس از رسیدن به ژاپنی قلمرو و سپس مورد بررسی قرار می گیرد آقای سایتو گفت.

متهمان برگزار شد و بازجویی بدون حضور وکیل گاهی اوقات برای ماه تحت یک سیستم منتقدان تماس گروگان عدالت است. بازداشت در ماه مه در ماساچوست تیلور در حال متهم به کمک به آقای Ghosn فرار به لبنان در ماه دسامبر در حالی که او در انتظار محاکمه مالی سوء اتهامات عنوان شده علیه.

خود را وکیل گفته است که پریدن وثیقه است که از لحاظ فنی و نه یک جرم و جنایت در ژاپن است.

ژاپنی دادستان خار که استدلال تاکید بر این که ژاپن حکم بازداشت برای تیلور به اتهام کمک به فرار یک جنایتکار است که جرم در قانون است.

دادستان نیز در تلاش برای آوردن آقای Ghosn بازگشت به ژاپن و اما لبنان بر خلاف آمریکا ندارد یک معاهده استرداد با ژاپن است.

همچنین بخوانید: لبنان دریافت اینترپل اطلاع سابق نیسان فراری Carlos Ghosn

اگر محکوم در ژاپن تیلور می تواند حداکثر مجازات سه سال زندان و یک 300,000 ین (تومان 2,800) خوب است.

مقامات می گویند تیلور کمک دزدکی حرکت کردن Ghosn از ژاپن در یک هواپیمای جت خصوصی با سابق نیسان مخفی در یک جعبه بزرگ.

آقای Ghosn که چراغ Nissan Motor Co. برای دو دهه بارها گفت که او بی گناه است. او گفت که او فرار کرد چرا که او معتقد است که او نمی توانست یک محاکمه عادلانه در ژاپن است.

او در مواجهه با اتهام تحت-گزارش درآمد آینده و نقض اعتماد در انحراف نیسان پول برای منافع شخصی. او می گوید جبران شد و هرگز در تصمیم و یا دریافت و پرداخت های قانونی شد.(

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>