ژاپن به اعلام حالت اضطراری برای حدود یک ماه: آبه

ژاپن اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شش استان در اوایل روز سه شنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus نخست وزیر گفت که دولت در حال آماده سازی یک بسته محرک برای نرم کردن اقتصادی ،

بیش از 3500 نفر تست مثبت برای coronavirus در ژاپن و 85 فوت کرده اند — نمی شیوع بسیار زیادی در مقایسه با برخی از نقاط داغ اما شماره rising با خاص زنگ بیش از این گسترش در توکیو که بیش از 1000 موارد از جمله 83 جدید در روز دوشنبه.

نخست وزیر شینزو آبه ساخته شده اعلام وضعیت اضطراری در اظهارات به رسانه های زنده تلویزیونی.

اضطراری که آقای آبه گفته می شد حدود یک ماه را به فرمانداران اقتدار به تماس مردم برای ماندن در خانه و کسب و کار به اما نه به سفارش نوع مستندات دیده می شود در کشورهای دیگر. در اکثر موارد هیچ مجازات برای نادیده گرفتن درخواست و اجرای خواهد تکیه بیشتر بر فشار همسالان و احترام به اقتدار است.

فشار بوده و نصب در دولت به قدم اگر چه آبه ابراز نگرانی در مورد بیش از حد شتابزده با توجه به محدودیت در حرکت و کسب و کار است که می امدن.

بسته محرک اقتصادی از صدها میلیارد دلار است که با توجه به نورد این هفته است.

اورژانس به نظر می رسد که حمایت عمومی است. در یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه توسط JNNاجرا شده توسط پخش TBS80 درصد از افراد مورد بررسی گفت: آبه باید اعلام آن در حالی که 12 درصد آن را گفته بود لازم نیست. محبوبیت او کاهش یافت و 5.7 امتیاز از ماه گذشته به 43.2% این بررسی نشان داد.

کنجی Shibuya مدیر موسسه بهداشت عمومی در کالج کینگ لندن گفت: اورژانس خیلی دیر شده بود با توجه به انفجاری افزایش موارد در توکیو.

“باید آن اعلام شده توسط مارس 1 در آخرین,” او گفت:.

تماس بگیرید و برای آرامش

صدایی زنگ بیش از نرخ بالا از مواردی است که نمی تواند ترسیم توکیو فرماندار Yuriko Koike نشان داد در هفته گذشته که او را به نفع یک وضعیت اضطراری به عنوان یک راه برای کمک به او اصرار ساکنان به پایبندی به قوی تر اجتماعی-فاصله گرفته است.

یک متخصص در دولت coronavirus پنل گفت: ژاپن می تواند در جلوگیری از انفجاری افزایش با کاهش فرد-به-فرد تماس 80 درصد است.

تحت یک قانون تجدید نظر در ماه مارس به پوشش coronavirus نخست وزیر می تواند یک وضعیت اضطراری اعلام کرد اگر این بیماری به شمار یک “خطر بزرگ” به زندگی و اگر گسترش سریع آن می تواند تاثیر بزرگی در اقتصاد است.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به نام برای آرام گرفت و گفت که بدون نیاز به افراد تعیین شده در استان به فرار به مناطق دیگر است که می تواند گسترش عفونت NHK گزارش شده است.

در حالی که ژاپن coronavirus بیماری همه گیر است که به مراتب بیشتر 335,000 عفونت و بیش از 9500 مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی کارشناسان نگران افزایش ناگهانی می تواند پایمال ژاپن سیستم پزشکی.

آبه باید به دنبال رسمی مشاوره از یک پانل از کارشناسان قبل از تصمیم گیری به جلو بروید و اعلام شرایط اضطراری.

فرمانداران در توکیو و در جای دیگر خواسته شهروندان را به ماندن در خانه در تعطیلات آخر هفته, جلوگیری از جمعیت و شب گردش و کار از خانه. که تا به حال برخی از اما نه تا آنجا که بسیاری از کارشناسان گفت: نیاز بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید