ژاپنی فیلمساز Obayashi که به تصویر کشیده جنگ وحشت مرده در 82

Nobuhiko Obayashi یکی از ژاپن پرکارترین فیلمسازان اختصاص داده شده است که آثار خود را به تصویر می کشد جنگ وحشت و آواز ابدی قدرت از فیلم شده است. او 82.

سایت رسمی خود را برای آخرین فیلم “دخمه پرپیچ و خم از سینما” گفت که Obayashi درگذشت اواخر جمعه.

Obayashi شد مبتلا به سرطان ترمینال در سال 2016 شد و گفت: او فقط چند ماه. اما او ادامه داد: کار ضعیف ظاهر می شود و اغلب در یک صندلی چرخدار.

“دخمه پرپیچ و خم از سینما” برنامه ریزی شده بود به طور رسمی در ژاپن در روز مرگ او. تاریخ رانده شده و به دلیل این که این بیماری همه گیر کوروناویروس که بسته تئاتر.

“مدیر Obayashi مبارزه خود بیماری را به بعد از انتشار برنامه ریزی شده از فیلم خود را. استراحت در صلح و آرامش, مدیر Obayashi شما که عاشق فیلم آنقدر شما را نگه داشته و در ساخت آنها اعلام این خبر گفت:.

این فیلم به نمایش در توکیو جشنواره بین المللی فیلم در سال گذشته که به افتخار او به عنوان یک “سینمایی شعبده باز” و نمایش تعدادی از آثار دیگر.

Obayashi ماند سرسختانه درست به هسته ای خود را صلح طلب پیام از طریق بیش از 40 فیلم و هزاران نفر از تلویزیون نشان می دهد آگهی های بازرگانی و فیلم های دیگر.

“دخمه پرپیچ و خم از سینما” است که یک ادای احترام به فیلمسازی. شخصیت های اصلی آن جوان مردان ژاپنی که به فیلم های قدیمی تئاتر اما به طور فزاینده ای به بحران نام تقلید Obayashi مورد علاقه, سینمایی, غول, Francois Truffaut, ماریو Bava و همین Seigel.

Obayashi را “دست تنها” منتشر شده در سال 1985 به ضرب گلوله کشته شد در کنار دریا اونومیچی این شهر زیبا در هیروشیما ریاست آن Obayashi رشد و انیمیشن و کلیپ با دست.

Obayashi بود پیشگامی در جهان از آگهی های بازرگانی تلویزیون, استخدام خارجی, فیلم ستاره مانند Catherine Deneuve و چارلز برانسون برجسته خود را نرم و صاف کار فیلم که به نظر می رسید به نماد ژاپن پس از جنگ مدرن.

طی مصاحبه ای در 2019, Obayashi تاکید خود را بر این باورند در قدرت ، فیلم مانند خود او می گوید بپرسید که سوال مهم: شما کجا ایستاده است ؟

“فیلم ضعیف نیست,” او گفت: به دنبال جرم در چنین ایده. “فیلم بیان آزادی است.”

در پایان مصاحبه او گفت که او می خواست برای نشان دادن طول عمر خود هدف خود را برای فیلمسازی. او نشان داد دست خود را سه انگشت برگزار شد تا در ثبت نام زبان “من شما را دوست دارم.”

“بیایید ارزش آزادی با همه ما ممکن است. اجازه دهید هیچ دروغ” گفت: Obayashi.

Obayashi جان سالم به در با همسر خود Kyoko Obayashi یک بازیگر و تهیه کننده فیلم و دختر خود را Chigumi یک بازیگر است.

مراسم سوگواری مرگ او بود که برنامه ریزی شده با توجه به رسانه های ژاپنی, اما جزئیات نمی شد فورا در دسترس است. توکیو شهر و دولت مرکزی درخواست کرده اند که تجمعات عمومی اجتناب شود زیرا این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید