یک ناوشکن ژاپنی چپ برای خلیج عمان روز یکشنبه در میان نهفته میانه تنش به گارد دریا کوچه که عرضه تقریبا تمام نفت است که قدرت های جهان سوم بزرگترین اقتصاد است.

“هزاران نفر از کشتی های ژاپنی طبقه آن آب در هر سال از جمله کشتی های حمل نه دهم از ما نفت است. آن است که ژاپن راه نجات” نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و گفت: خدمه در یوکوسوکا پایگاه دریایی در نزدیکی توکیو قبل از آنها بازیگران در یک مراسم با حضور 500 اعضای خانواده و نمایندگانی از ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی و خاورمیانه است.

آبه دولت گفته است که آماده است به authorise زور برای حفاظت از کشتی ها در معرض خطر یک تصمیم بحث برانگیز از آنجا که ژاپن در جنگ-انکار قانون اساسی منع استفاده از نیروی نظامی در اختلافات بین المللی است.

این Takanami خواهد شد که با دو گشت دریایی هواپیما را نه, با این حال پیوستن به نیروی دریایی نیروی رهبری ژاپن و آمریکا متحد و یا دیگر نیروی دریایی ائتلاف در منطقه است.

توکیو انتخاب کرده است به کار به طور مستقل آن را به عنوان هدایت اختلافات در فرار منطقه است. ژاپن حفظ روابط صمیمی با ایران و کشورهای دیگر وجود دارد و آبه در سفر به منطقه در ماه ژانویه به مختصر عربستان سعودی امارات متحده عربی و عمان در این ماموریت پس از زودتر صحبت با رهبران ایران.

تنش در خاورمیانه و اوج که اصطکاک میان ایران و ایالات متحده تشدید زیر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به کشیدن ایالات متحده از یک 2015 بین المللی هسته ای با ایران و دوباره اعمال تحریم بر آن است.

ایالات متحده سرزنش کرده ایران برای چندین حمله های تجاری بین المللی کشتی از جمله یک زن ژاپنی متعلق به تانکر های Kokuka شجاع است. تهران با رد این اتهام.

در علاوه بر این به خلیج عمان, این Takanami با 200 ملوانان و دو هلیکوپتر خواهد گشت شمال دریای عرب و خلیج عدن, اما نمی خواهد وارد تنگه هرمز مهم استراتژیک چوک نقطه بین ایران و شبه جزیره عربستان.

ناوشکن ژاپنی را به اشتراک بگذارید آب در منطقه با تعداد فزاینده ای از کشتی های جنگی از کشورهای دیگر از جمله عروق از ایالات متحده و فرانسه و بریتانیا.

“ژاپنی کشتی های تجاری مورد حمله قرار گرفتند در ماه ژوئن و کشورهای دیگر را افزایش گشت تا ژاپن بیش از حد اقدام به جمع آوری اطلاعات وجود دارد” ماموریت فرمانده کاپیتان Yosuke Inaba به خبرنگاران گفت: او قبل از ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی