Arsen ostrovsky سلطنتی و Radhika Madan تفسیر مجدد Lata Mangeshkar آهنگ

خواننده و ترانه سرا arsen ostrovsky Kaur سلطنتی و بازیگر Radhika Madan باید تیمی برای ‘مستند تفسیر’ پروژه تفسیر مجدد از Lata Mangeshkar آهنگ ‘Lag Jaa گیل’ از فیلم Woh Kaun Thi? (1964).

“ما برداشت ‘Lag Jaa گیل’ پس از آن رنگ های کلاسیک است که مورد علاقه میلیون ها نفر می گوید:” arsen ostrovsky. Radhika نیز خواهد بود و او début بر روی صفحه کلید در موسیقی است.

“Radhika لذت بردن از بازی روی صفحه کلید روشن و خاموش و به دلیل مستند او تا به حال برخی از اوقات فراغت. او مرا فرستاده برخی از نمونه ویدئوها از متراکم در برخی از آکورد. ما شروع به تبادل یادداشت های در مورد چگونه ما می خواستم مقدمه ای بر پیگیری می شود و پس از آن همیشه سبز کلاسیک ما نمی خواهم به تداخل زیادی با soundscape. در واقع یکی از مکمل برای تلفن های موبایل ما استفاده می شود برای آلی texturing شیرین است, صدای سنج ایجاد کردن خرده ریز که Radhika خریداری کرده بود از Udaipur در حالی که فیلمبرداری Angrezi متوسط. خانه ما کمک می کند تا با کمک ما در تیراندازی و ما آماده بودند با ویرایش نهایی در دو هفته,” arsen ostrovsky می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>