اصالح کشته در پاکستان شلیک همراه LoC

ارتش jawan کشته شد در روز دوشنبه به عنوان نیروهای پاکستانی آتش گشودند و lobbed خمپاره در مناطق به جلو در امتداد خط کنترل (LoC) و مرز بین المللی (IB) در جامو و کشمیر, مقامات گفت.

سنگین پاکستان شلیک و گلوله باران گزارش شده و در امتداد LoC در Poonch منطقه کریشنا Ghati بخش و Rajouri را نوشهره بخش و در امتداد IB در کتهوا منطقه, مقامات گفت.

ارتش jawan, حفاظت یک پست رو به جلو بود به شدت مجروح و پس از اینکه ضربه توسط مرزی توپخانه در شهرستان نوشهره بخش آنها گفت:, و اضافه کرد که او سالم به در آسیب های بعد.

او چهارمین پرسنل ارتش به قتل در پاکستان شلیک در طول LoC در Rajouri و Poonch این ماه است. دو سرباز کشته شده در پاکستان شلیک در Rajouri منطقه در ژوئن 4 و 10 در حالی که یک سرباز دیگر کاهش یافت و به مرزی شلیک در Poonch در ژوئن 14.

شده است وجود دارد جهش در پاکستان در امتداد مرز در جامو و کشمیر در این سال با بیش از 2,027 دفاع کرد گرفته شد موارد نقض توافق نامه آتش بس گزارش تا 10 ژوئن.

قبلا یک دفاع گفت: “در مورد 0330 ساعت امروز ارتش پاکستان آغاز بی نقض آتش بس توسط شلیک اسلحه کوچک و شدید توپخانه با خمپاره همراه LoC در Krishnagati بخش در Poonch منطقه” دفاع سخنگوی گفت.

“دوباره در مورد ساعت 0530 ارتش پاکستان آغاز بی نقض آتش بس در شهرستان نوشهره بخش منطقه Rajouri,” او گفت:.

ارتش هند است نزنی befittingly, او گفت:.

در امتداد مرز بین المللی پاکستان رنجرز درگیر در سنگین شلیک به جلو پست ها و روستاها در Karol Matrai منطقه Hiranagar بخش در کتهوا منطقه یک مقام رسمی گفت.

او گفت: بی دلیل اخراج از پاکستان آغاز شده حدود 1 هستم و مرز نیروی امنیت (BSF) به خور تلافی.

تبادل آتش بین دو طرف ادامه داشت تا 3.50 هستم این مقام گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>