Jayasurya را magnum opus ‘Kathanar وحشی جادو’ گرفته شده توسط Gokulam فیلم

Malayalam بازیگر Jayasurya را magnum opus بزرگ-بودجه 3-D فیلم Kathanar وحشی جادو در حال حاضر گرفته شده توسط Gokulam فیلم به عنوان تولید کنندگان.

این پروژه زودتر متصل به جمعه فیلم خانه.

Kathanar انتظار می رود که به یکی از مهمترین و اسراف مالایالام فیلم تا کنون ساخته شده در بودجه بیش از 75 تومان کرور خواهد شد و در دو بخش با استفاده از تکنیک های مجازی تولید.

این فیلم که کارگردانی شده توسط Rojin توماس (میمون قلم و جو و پسر)و تیم شامل آهنگساز Rahul Subrahmaniam, فیلمبردار نیل D’Cunha و نویسنده R Ramanand.

ضمن تشکر از Gokulam Gopalan از Gokulam فیلم برای مصرف بیش از فیلم, بازیگر Jayasurya پست شده در رسانه های اجتماعی “Kathanarبه اعتقاد من خواهد بود خیره کننده 3D تجربه و بزرگترین فیلم از زندگی حرفه ای من. با داشتن یکی از بزرگترین خانه های تولید در صنعت ما bankrolling آن است که واقعا هیجان انگیز و فروتنی. با تشکر از شما Gokulam Gopalan به اعتقاد ما و با در نظر گرفتن این پروژه است.”

 

انیمیشن تیزر Kathanar منتشر شد در اوایل ماه گذشته نشان داد که مقیاس این پروژه است. فانتزی, هیجان انگیز, این فیلم بر اساس زندگی افسانه ای کرالا کشیش که زندگی در Kadamottom در قرن هشتم و دارای قدرت فوق العاده.

Jayasurya همچنین در حال حاضر تیراندازی برای درام عاشقانه Sufiyum Sujathayum, که دارای Aditi Rao Hydari بازی زن منجر شود. این فیلم به کارگردانی Naranipuzha Shanavas شناخته شده برای خود را در اوایل فیلم Karie.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>