Jeethu یوسف در “Drishyam 2′: ‘آن را در مورد چگونه خانواده در پاسخ به زندگی پس از بحران’

دنباله در Malayalam سینما Jeethu یوسف است که اغلب گفته نه تمایل به انجام, و همچنین به عنوان اصلی. آن را متوقف کرده و او را از پیش رفتن با Drishyam 2.

مدیر این است که در واقع برنامه ریزی شده شروع به تیراندازی Mohanlal-starrer در اوت 17. این بازیگر تا به حال ساخته شده اولین اطلاعیه در مورد پروژه خود را در 60 روز تولد در اواخر ماه مه.

این است عاقبت به یکی از موفق ترین مالایالام فیلم ها در تاریخ است. نه تنها Drishyam مجموعه جعبه دفتر در آتش در سال 2013 —این اولین مالایالام فیلم به جمع آوری تومان. 50 کرور — اما تعمیرشده به احتمالا زبان تر از هر فیلم هند تا کنون بود. علاوه بر تامیل, Hindi کانادا و تلوگو آن اقتباس شده برای فیلم به دو زبان چینی و Sinhalese.

بنابراین Jeethu می داند انتظارات خواهد بود, در مورد عاقبت. “من تصمیم به انجام Drishyam 2 تنها پس از فکر کردن در مورد آن را برای سال,” او می گوید هندو بیش از تلفن در یک هوای بارانی دوشنبه بعد از ظهر. “برخی از دوستان من تردید داشت اما وقتی که من به آنها نشان داد که اولین پیش نویس از اسکریپت آنها بیش از حد احساس من می تواند به پیش بروید.”

آن را در یکی از جلسات او با تولید اولین فیلم هندی, بدن, که این ایده از یک عاقبت به Drishyam برای اولین بار آمد. “آنها از من خواست در مورد پتانسیل آن و به من گفت که برخی دیگر فیلمساز در حال حاضر صحبت از عاقبت می گوید:” Jeethu. “آنتونی پرومبوور که تولید Drishyamو Mohanlal نیز از من خواست به کشف امکانات.”

Drishyam 2 را از کجا cormac smithyam به پایان رسید. “این در مورد چگونه خانواده در پاسخ به زندگی پس از بحران” او می گوید. “پلیس تا به حال بسته به قتل بررسی است. بنابراین این فیلم را بررسی خواهد کرد که چگونه خانواده با معاملات شخصی خود تروما و واکنش از جامعه است.”

A still from ‘Drishyam’

هنوز هم از “Drishyam’

او به پایان رسید فیلمنامه در طول coronavirus ناشی مستند. “هنگامی که ما دریافت ترخیص از دولت کرالا — که ما امیدواریم که ما می تواند شروع تیراندازی,” او می گوید. “من در هیچ عجله برای انتشار این فیلم به سینما باید برای باز کردن اولین و چندین فیلم متاثر از coronavirus در حال حاضر اندود شده تا.”

Jeethu تا به حال به انصراف از شاخه های خود را فیلم رمشامل Mohanlal و Trisha. “شصت درصد از شوت کامل بود اما برای بخش های باقی مانده ما را مجبور به سفر به انگلستان و ازبکستان,” او می گوید. “اگر وضعیت در انگلستان بهبود یافته ما تصمیم گرفته اند برای از سرگیری شلیک تنها در سال آینده.”

علاوه بر Drishyam 2, Jeethu نیز مشغول به کار در چند اسکریپت دیگر. پس از آن وجود دارد و دوم فیلم هندی.

“این فیلم بر اساس یک داستان دیگر نویسنده” او می گوید. “و از آن است که برای رفتن به یک بازسازی بود و من برای اولین بار فیلم هندی بدن. من پیدا کرده اند وجود ندارد بسیار سرگرم کننده در انجام بازسازی.”

بدن بهطور رسمی بازسازی یک فیلم با همین نام است. Rishi کاپور بازی کرده بود یکی از نقش اصلی را در آن و معلوم بود که خود را به آخرین نسخه.

Jeethu Joseph with Rishi Kapoor

Jeethu یوسف با Rishi Kapoor

“مرگ دردناک زیادی به من; من تا به حال رشد نزدیک به او در طول ساقه از بدنمی گوید:” Jeethu. “او تا به حال تبدیل شدن به علاقه من بود و در واقع برنامه ریزی برای آمدن به خانه من در کرالا است. او به من گفت که او می خواست به خوردن Karimeen Pollichathu (مرکزی کرالا ظرافت ماهی). این برنامه تا به حال به تغییر به عنوان او تا به حال به سفر به آمریکا برای درمان است.”

Jeethu که آخرین نسخه بود Thambi در تامیل خارش است برای بازگشت به تئاتر به تماشای فیلم. “من تا به حال به تماشای بسیاری از فیلم های در OTT پلت فرم در ابتدای مستند اما پس از آن من حوصله کردم” او می گوید. “وجود دارد هیچ چیز مانند تماشای یک فیلم در سینما همراه با دیگر بینندگان. اما من می دانم که ممکن است ما باید منتظر ماه قبل از حالت عادی بازگشت به صنعت فیلم. وجود دارد, اما, هیچ نقطه ای در انتظار بی وقفه; این است که معیشت بسیاری از. همین دلیل است که من تصمیم به رفتن پیش با Drishyam 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>