جفری اپستاین آباد هاروارد, حال, خود, دفتر: گزارش

خوار سرمایه جفری اپستاین در بازدید از دانشگاه هاروارد دانشگاه بیش از 40 بار پس از سال 2008 جنایات جنسی اعتقاد و داده شد خود را و دسترسی نامحدود به یک مرکز تحقیقات او کمک کرد ایجاد, با توجه به گزارشی از روابط به مدرسه.

نقد و بررسی کامل در صورت درخواست از دانشگاه هاروارد که رئیس جمهور نیز در بر داشت که از این دانشگاه پذیرش بیش از 9 میلیون دلار از اپستاین در طول دهه منتهی به اعتقاد خود را اما منع او از ساخت بیشتر کمک های مالی پس از آن نقطه.

در مورد $200,000 که بودجه باقی مانده unspent مدرسه گفت و خواهد بود با توجه به گروه است که حمایت از قربانیان خشونت جنسی.

در این گزارش که در حالی که دانشگاه هاروارد را رهبران قطع روابط با اپستاین در سال 2008 او حفظ روابط نزدیک با مارتین نواک یک استاد ریاضی و مدیر برنامه تکاملی و پویایی یک مرکز تحقیقات ایجاد شده در سال 2003 با $6.5 میلیون از اپستاین.

همچنین به عنوان خوانده شده | شاهزاده اندرو ارائه شده صفر همکاری جفری اپستاین پروب: ایالات متحده دادستان

نواک به اپستاین یک دفتر در این برنامه ساختمان در میدان هاروارد در بر داشت بررسی و دور پردیس قوانین امنیتی برای اعطای سرمایه یک کارت کلید و “نامحدود” دسترسی به تسهیلات.

اپستاین اغلب به بازدید از دفتر 610 که به عنوان شناخته شده بود “جفری کار” و ملاقات با دانشمندان به شنیدن در مورد خود کار نظر یافت می شود. او آورده خود را فرش و آویزان خود عکس بر روی دیوار. نواک استدلال می کرد که در اتاق بود اپستین به نام تنها, این گزارش می گوید اما دیگران در این ساختمان گفت, معمولا شناخته شده به این سایت متعلق به سرمایه گذار.

“ما را از این مرحله به آرامی اما به شدت از این موضوع ما را به این باور آن است که مناسب برای پروفسور نواک در ادامه نقش خود” نوشت: Claudine, گی, دین از دانشگاه هاروارد دانشکده هنر و علوم است.

اپستاین کشته های خود را در شهر نیویورک سلول زندان در ماه اوت سال گذشته پس از او دستگیر شد قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه. او التماس کرد گناه نیست به جنسی سوء استفاده از دختران به عنوان جوان 14 و زنان جوان در نیویورک و فلوریدا در اوایل 2000s. در پرونده های حقوقی زنان می گویند سوء استفاده انجامید دهه.

در میان دیگر اتهامات علیه نواک, این گزارش ادعا شده که او اجازه داد برنامه های وب سایت مورد استفاده قرار گیرد برای صیقل دادن اپستاین شهرت او پس از سال 2008 محکومیت.

در سال 2013 به درخواست اپستین روزنامه, نواک توافق برای ارسال لینک به سرمایه گذار وب سایت های که تا به حال چاپلوس شرح اپستاین و ادعاهای دروغین در مورد سطح خود را از دانشگاه هاروارد, نقد و بررسی یافت. نواک همچنین متهم به زیرپا یک صفحه در وب سایت برنامه به اپستاین همچنین به درخواست سرمایه گذار این روزنامه نگار.

وجود دارد هیچ مدرکی که دانشگاه هاروارد را به مقامات بالا می دانستم که در مورد این پست, این گزارش می گوید. اپستین صفحه بر روی سایت برداشته شد در سال 2014 پس از دانشگاه هاروارد دریافت شکایت از تجاوز جنسی بازمانده است.

در این گزارش آمده است که دانشگاه هاروارد رهبران ارشد عمل مناسب در روابط خود با اپستاین. رئیس جمهور سابق درو فاوست تصمیم به نوار کمکهای مالی از اپستاین پس از اعتقاد خود را بررسی می گوید و دانشگاه دین را رد کرد و در سال 2013 درخواست از برخی از اعضای هیئت علمی به تجدید نظر در این تصمیم گفت: این امر می تواند مغایر با دانشگاه هاروارد را ارزش.

برخی از اساتید فراتر از نواک نظر می رسد که روابط با اپستین بررسی یافت. این گزارش می گوید: “تعدادی” از اعضای هیات علمی بازدید اپستاین در خانه خود را در نیویورک و فلوریدا جدید مکزیک و جزایر ویرجین. گفت: برخی از آنها بازدید او در زندان و یا در زمان سفر بر روی هواپیماهای خود را. اين بازديد انجام شد و در ظرفیت شخصی در این گزارش گفت: و به نظر نمی رسد به نقض هاروارد قوانین.

در مجموع اپستاین ساخته شده بیش از 20 کمک های مالی به دانشگاه هاروارد که بزرگترین آنها بود $6.5 میلیون به نواک گروه پژوهشی. کوچکتر سهام پشتیبانی پژوهشی دانشکده روانشناسی و اقتصاد و هنر و آموزش و پرورش.

اگر چه او هدیه مسدود شد پس از سال 2008 در این گزارش که دانشگاه هاروارد پذیرفته $736,000 بین دستگیری و محکومیت. بیشترین رفت و به دانشگاه هاروارد دانشکده پزشکی در حالی که $150,000 رفت و به آن دانشکده هنر و علوم است.

مدیر سابق MIT مشهور Media Lab Joi Ito, استعفا داد و در سال گذشته در میان داد و بیداد بر خود روابط به اپستاین. او با صدور عمومی عذرخواهی و قول داد برای جمع آوری پول برای قربانیان قاچاق انسان.

“ما همیشه انجام بهترین های ما برای بهبود” Bacow گفت: در دانشگاه پیام روز جمعه. “در این گزارش که امروز منتشر شد و توصیف اصولی تصمیم گیری, اما همچنین نشان می دهد نهادی و فردی کاستی است که باید نه تنها به خاطر از دانشگاه بلکه در به رسمیت شناختن شجاع افرادی که به دنبال آوردن اپستاین به عدالت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>