Jegatha Muralidharan از DanceJockey: مردم می خواهند بیشتر مناسب اما با افزودن دوز سرگرمی

هوا در HyLife دم شرکت جشن تپه ضخیم — با هیجان نه تنش. وجود دارد یک نوع جالب از آزادی در حرکت هوا و مردم در این فضا است. یک همگام سازی شده تا جمعیت حرکت با ریتم و جریان درخشان کاری به تقلید از او air-ضربات مشت و بازوی. چراغ سقفی اضافه کردن خیره به رقص.

زن پیشرو این سازمان شادی Jegatha Muralidharan خلاق مدیر DanceJockey و یکی از اصلی purveyors زومبا و رقص اشکال در شهر در یک سطح است. “ما لگد کردن بسیاری از زومبا در اینجا به دلیل وجود دارد بسیار اتفاق می افتد که در منطقه” او به یاد می آورد, “به عنوان یک دانش آموز در گوا, من استفاده می شود به انجام زومبا و پس از آن من یک مجوز و زمانی که من آمد به حیدرآباد تنها یک نفر آن را انجام می دهند و این فقط یک قطره در کلاس. تقاضا برای بیشتر زومبا کلاس های رشد بیش از یک دوره شش تا هفت ماه در سال 2011 و آن را یک رشد طبیعی و خودم را انجام چهار کلاس در روز های روزمره و برخی با شدت بالا حوادث, بیش از حد. سپس من در آورده بیشتر مدرسان و این که چگونه DanceJockey متولد شد. من نمی خواهم نام من در نام تجاری به دلیل آن است یک تیم از افراد با هم کار کنید.”

‘چیزی’

Jegatha's Jam Session,

فرهنگی تغییر از یک روشنفکر گوا به یک و سپس بسته کردن حیدرآباد بود دشوار است برای انطباق با برای Jegatha. اما او گیر با اسلحه و صبر کردن خشن دوره است. هنگامی که مردان شروع به نشان دادن علاقه بیش از حد است که زمانی که او می دانست که او تا به حال شروع به چیزی خاص.

DanceJockey نه تنها فراموش Zumba آنها را باز کرده اند و سلاح های خود را به Bachata, Salsa, Merengue, Cha Cha و بیشتر. “بنابراین چیز خنده دار; Zumba آمد و بعد از آن برای من. من در واقع یک رقصنده لاتین برای اولین بار! Zumba مبتنی بر لاتین سبک رقص و جالب است ببینید که چگونه Zumba به عنوان یک فرمت کار می کند به دلیل آن است که بدیهی است که مجوز چیز و مردم در حال یادگیری بیشتر در مورد صنعت. در سال 2009 شروع کردم لاتین, رقص, اما سال بعد من در آن شریک برنده یک کشور مهم قهرمانی است. در حیدرآباد DanceJockey بسیاری از حوادث در HyLife دم شرکت مانند به طور منظم Noches گروهی که همیشه از دیدن جمعیت بزرگ. “در پایان روز, همه باید خوشحال بود با خود را پس از یک رقص خوب جلسه و هر کس باید سعی کنید متفاوت رقص اشکال حداقل یک بار در زندگی خود” او نتیجه گیری اشاره در اندروفین و seratonin سراسیمه یکی ملزم به دریافت کنید.

در 35, Jegatha می گوید او شدید برنامه چیزی است که نگه می دارد او را احساس و به دنبال تازه. آن را نیز اضافه شده فشار بازار رقابتی در حال حاضر — قطعا نه آنچه که از آن استفاده می شود به ده سال پیش. “شما باید در بالای جدیدتر رقص آینده به صنعت” او توضیح می دهد. در واقع با ظهور رسانه های اجتماعی, رقص دریافت شده است, متفاوت است و مردم می خواهند بیشتر مناسب اما با افزودن دوز از سرگرمی است. بنابراین تقاضا برای رقص نه تنها رشد بلکه متنوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>