Jemimah رودریگز: “این هوا قطره قلب من برای دیدن دختران جوان را با ورزش’

Jemimah Rodrigues نسل جدید زن کریکت ورزشی و تهاجمی است. این جوان 19 ساله به استعداد و اعتماد به نفس است که او ویترین با استعداد به ندرت دیده می شود در هند کریکت زنان. امیدوار به بازی نقش مهمی در هند کمپین در حال انجام ICC زنان T20 جام جهانی در استرالیا Jemimah طول می کشد زمان به بحث در مورد فداکاری به ورزش در حالی که حفظ او سرگرم کننده-شخصیت دوست داشتنی و در بازی برای کشور است. ویرایش گزیده ای از مصاحبه.

افکار خود را در سفر خود را به جام جهانی ؟

به عنوان یک دختر جوان, من همیشه می خواستم به بازی کریکت هند و از آنجایی که من انتخاب کردم برای هند این بود که رویای من به نمایندگی از کشور ما در جام جهانی است. در حال حاضر پس از سالها زمانی که من به عقب نگاه کسانی که ساعت ها و ساعت ها تمرین فداکاری و تناسب اندام را در نهایت پرداخت می شود به عنوان روز آمده است هنگامی که من در نهایت بازی جام جهانی. آن را بسیار ویژه ای برای من و من امیدوارم که من به خوبی انجام دهد.

شما را در یک مقدار زیادی از سرگرم کننده را به این تیم است. چگونه آن را کمک کند ؟

من فکر می کنم این بسیار مهم است برای حفظ تعادل در کریکت. همراه با تمرکز تمرکز و تعهد مهم است به برخی از پاپ و لذت بردن از آنچه شما انجام دهد. بنابراین برای من, آن ساده است. من نمی سعی کنید برای انجام هر چیزی اضافی. من فقط سعی کنید به شخص من هستم و من یک سرگرم فرد است.

Jemimah Rodrigues poses with her bat

چقدر جدی هستند و شما با عشق خود را برای موسیقی و نواختن گیتار ؟

راستش من جدی تر در مورد کریکت از من در مورد موسیقی است. من فقط بازی گیتار به عنوان یک سرگرمی. من قادر به دریافت کنید که زمان زیادی را [با موسیقی در حال حاضر] اما من امیدوارم که برای یادگیری گیتار حرفه ای و بهتر از آن را.

چه به ارمغان می آورد شما شادی و خاموش میشه ؟

من فکر می کنم از آن خواهد شد ، من می دانم [که صرف نظر از] اینکه من یک روز خوب خانواده من همیشه عشق من که من هستم. یکی دیگر از چیزی است که واقعا هوا قطره قلب من است برای دیدن دختران جوان را به ورزش و بازی کردن — Powerade کمپین #PowerHasNoGender [که او تایید] جشن این زنان قرار داده است که در ساعت های طولانی تمرین هر روز برای رسیدن به رویای خود را از نمایندگی هند در سطح جهانی است.

With her pet dog Theo

آیا فکر می کنید این تیم اتحادش را تغییر طرز فکر مردم نسبت به زنان کریکت?

قطعا. به خصوص پس از سال 2017 جام جهانی کریکت زنان به شدت تغییر طرز فکر مردم نسبت به زنان ورزش — کلاه به این دختران است. حتی این جام جهانی در حال حاضر برای ما مهم است به خوبی به عنوان یک تیم و به عنوان افراد است که به دلیل رفتن به مجموعه ای از تن از زنان کریکت در هند. برنده جام جهانی امیدوارم الهام بخش زنان جوان دیگر که پرشور در مورد ورزش و مایل به دنبال آن در سطح بین المللی.

آنچه شما می خواهم به تغییر در مورد زنان, ورزش در هند ؟

من فکر می کنم بیش از هر چیز دیگری [حس] اعتقاد خود نیاز به حفظ شود — که هیچ چیز وجود دارد که یک زن نمی تواند انجام دهد.

شما چیست رژیم تناسب اندام?

در طول هفته من قدرت و تهویه آموزش هر روز جایگزین. یکشنبه ها روز استراحت هستند. شخصا چند چیز وجود دارد که من هرگز سازش: من هرگز از دست یک تمرین به طور منظم آبرسانی و استراحت مناسب است. ما نیاز به مایعات است که ساخت و استقامت می تواند دوباره پر کردن املاح از دست رفته بدن. مورد علاقه شخصی من است, Powerade.

چه تاثیر W. V. رامان مربی و چگونه است که دید به شما ؟

من فکر می کنم آقا رامان شده است بسیار مفید برای هر بازیکن در تیم ما است. بیش از هر چیز دیگری آن را تجربه کرده است که او. بهترین قسمت در مورد او این است که او می تواند به ما به عنوان او می داند آنچه که ما به عنوان تیم کریکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>