برای جوانان, بازی های المپیک, مدال طلای وزنه بردار جرمی Lalrinnunga برنده خود را قبل از ازدواج ملی عنوان شد لحظه ای احساسی. 18 سال به سرعت قرار دادن سنتی Mizoram لباس سیاه و سفید بررسی نیمه پیراهن و تطبیق bandana برای مدال مراسم است.

آن لحظه افتخار برای جرمی که او موفق به دریافت 67kg طلا از پدرش Lalnnaihehtlua یک سطح ملی مدال برنده بوکسور از 1990s شروع شد.

“پدر من تا به حال هرگز دیده می شود من انجام وزنه برداری در رقابت” گفت: جرمی پس از تبادل بوسه با پدر خود و قرار دادن مدال طلا به دور گردن خود.

جرمی سوم در میان Lalnnaihehtlua پنج پسر طول می کشد افتخار در ورزش خود و پدرش ، دو خالکوبی تصویر می کشد برطرف کننده و یک بوکسور با خرما — جولای 7, 1988 (زمانی که پدرش شروع بوکس) و 11 نوامبر 2011 (زمانی که او را لمس هالتر) — نوشته شده در اعداد رومی زینت خود را به سمت چپ و ساعد.

اعتقاد به کار سخت

پدر او بر خانواده اش اعتقاد قوی در کار سخت و خدا. “من به جرمی, ‘بهترین خود را خدا وجود دارد,'” گفت: Lalnnaihehtlua با تعداد زیادی از شور و شوق.

با بازی های المپیک در اطراف گوشه انتظار شکل گرفته است. پس از برنده شدن جوانان المپیک طلا در بوئنوس آیرس در ماه اکتبر 2018 جرمی که افزایش وزن بدن خود را از یک سال پیش با موفقیت فارغ التحصیل از تاریخ و در سطح نخبگان با در نظر گرفتن بخشی در برخی از وقایع بالا.

به عنوان او به نظر می رسد به جلو به ارائه بهترین خود را در آینده مسابقات قهرمانی آسیا یک مقدماتی المپیک رویداد جرمی می داند که در آن او می ایستد و از نظر عملکرد در سطح جهان است. “من در تلاش برای بهبود دو تا پنج کیلوگرم در هر رویداد. هدف مارس است که به بهبود هر 10 کیلوگرم در ربودن و تمیز و حرکت تند و سریع. کمک خواهد کرد که من واجد شرایط برای بازی های المپیک است.”

در مسابقات قهرمانی جهان در پاتایا در سپتامبر گذشته جرمی را در مجموع 296kg — 41kg دور از مدال طلای چن Lijun چین به پایان 21st.

در اینجا او برداشته مجموع 299kg از جمله رکورد ملی از 167kg در پاک کردن و اما 8kg کوتاه خود را علامت 140kg در قاپ زنی.

“شانه موضوع مشکل در ربودن… هدف من این است که برای انجام 320kg در مسابقات قهرمانی آسیا.”

در ایزوال پسر که به شرح زیر برخی از تکنیک های خود را از بت های المپیک لندن 77kg مدال طلای چینی برطرف کننده Lu Xiaojun در قاپ زنی را فشار هر چند. هر زمان که او احساس می کند کم او بار خوانده شده کتاب مقدس و یا گوش به Ed Sheeran و جاستین بیبر برای بازگشت آرامش خود را.

سرمربی تیم ملی فوتبال Vijay شارما می گوید جرمی باید با استفاده از توکیو به آویزان از بازی های المپیک قبل از نزدیک شدن به سال 2024 بازی به عنوان یک رشد کامل مرد با تجربه.

“من هرگز فکر نمی کردم من می تواند بخشی از المپیک مقدماتی. بهبود بوده است سریع. هدف من این است که نه فقط برای واجد شرایط برای (توکیو) بازی های المپیک, اما سعی کنید برای مدال. آموزش و برنامه رژیم غذایی را تغییر دهید. وجود 110 درصد احتمال بهبود دارد. اگر من برای مبارزه با آن که می داند چه اتفاقی خواهد افتاد؟” جرمی امضا کردن با خوش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی